Hellblade trafi również na komputery osobiste

Hellbalde to widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ninja Theory. Do sieci trafiły informacje, że tytuł ten trafi również na komputery osobiste.

Studio Ninja Theory znane jest z takich produkcji jak DMC: Devil May Cry czy Heavenly Sword.

Hellblade, które zapowiedziane zostało na ostatnich targach Gamescom miało pierwotnie trafić wyłącznie na konsolę PlayStation 4, jednakże po jakimś czasie twórcy podkreślali, że ich najnowsza produkcja po jakimś czasie może trafić również na inne platformy. Dziś do sieci trafiły informacje, że Hellblade zadebiutuje również na komputerach osobistych.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zapowiedzieć fakt, iż Hellblade trafi również na komputery osobiste. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli dostarczyć naszą grę PC- towym graczom i zaprosić ich do wspólnej przygody.

Komputery osobiste dają nam wspaniałe możliwości żeby zaangażować graczy w testowanie oraz modowanie gry. Chcemy wykorzystać wszystkie te zalety, aby Hellblade było tak dobre jak tylko to możliwe.”

Hellblade to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najambitniejszych produkcji, która w niedługim czasie trafią na rynek. Warto wspomnieć, że studio Ninja Theory z własnej kieszeni finansuje owy projekt, co czyni z Hellblade grę niezależną. Jednakże twórcy od samego początku podkreślają, że ich najnowsza produkcja bez problemu będzie mogła konkurować z grami z najwyższej półki.

Twórcy wciąż nie podali nawet przybliżonej daty premiery gry. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na nowe wiadomości na temat Hellblade, a Ninja Theory już wkrótce poda graczom termin, w którym będą mogli spodziewać się ich najnowszej gry.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/01/08/ninja-theory-announces-hellblade-is-coming-to-pc/]

More from Mikołaj Ciesielski

Poznajcie Łowcę Asasynów- nowy zwiastun Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue jest kolejną odsłoną popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More