Heavenly Sword – obejrzyjcie fantastyczny zwiastun filmu na podstawie gry!

Heavelny Sword to gra, która jako jedna z pierwszych ukazała się na konsoli PlayStation 3. Tytuł zaskarbił sobie serca fanów, toteż teraz trwają prace nad jego ekranizacją. 

Nariko to główna bohaterka Heavenly Sword, trzeba przyznać, że jest niezwykle charakterystyczna.
Nariko to główna bohaterka Heavenly Sword, trzeba przyznać, że jest niezwykle charakterystyczna.

Fani gry Heavenly Sword, która ukazała się w pierwszych chwilach PlayStation 3 na rynku otrzyma film animowany, które zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Co ciekawe, film animowany ma trafić do dystrybucji na nośniku Blue-Ray oraz do cyfrowej dystrybucji, za pomocą PlayStation Store.

Produkcją zajmuje się firma Blockade Entertainment, które równocześnie zajmuje się ekranizacją przygód Racheta & Clanka. Film pierwotnie miał trafić na ekrany kin, ale nie podano konkretnych informacji na ten temat. Fabuła ekranizacji będzie wierna oryginałowi, a więc poznamy znane postaci, w tym piękną Nariko, która będzie zmagała się z armia Bohana. Głosu głównej bohaterce użyczy australijska aktorka Anna Torv, którą możecie kojarzyć z seriali takich jak ”Fringe” czy też ”Na granicy światów”.

Gra Heavenly Sword trafiła na rynek w roku 2007, a za jej produkcję odpowiadało Ninja Theory (DmC: Devil May Cry, Enslaved). Tytuł zebrał wysokie noty w prasie, jego średnia na serwisie Metacritic wynosi 79 punktów. Gracze nadal oczekują informacji na temat ewentualnej kontynuacji tej legendarnej gry.

Written By
More from Patryk

Będzie obniżka ceny PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych?

Wiele wskazuje na to, że Sony przygotowuje się do ogólnej obniżki ceny...
Read More