Headset do PlayStation 4 – w grudniu nowa wersja urządzenia wchodzi na rynek

Firma Sony oficjalnie zaprezentowała właśnie nowy zestaw słuchawkowy, który na rynek do oficjalnej sprzedaży wejdzie już w grudniu tego roku, specjalnie na PlayStation 4.

Konsola PlayStation 4 otrzyma nowym, odświeżony i schludny douszny headset w grudniu tego roku. Okres świąteczny to doskonała okazja na zakupy, ale również dokupienie wymaganego sprzętu czy też gier wideo. Jeżeli tylko ktoś przez dłuższy okres nie był zadowolony z nieoficjalnych zestawów słuchawkowych do konsoli Sony, a nie stać go na drogi, bezprzewodowy zestaw, to poniższe słuchawki mogą być dobrym wyborem.

Omawiany zestaw słuchawkowy zapowiada się całkiem fajnie. Headset posiada technologię AudioShield, czyli zaawansowaną redukcję szumów, która ograniczy wszystkie niepożądane dźwięki. Kolejną nowością jest chociażby fakt, że sprzęt wykorzystuje osobny akumulator i wystarcza na 15 godzin ciągłej zabawy.

Headset można bez problemu podłączyć do PlayStation 4, ale ponadto do PlayStation Vity, smartfonów oraz tabletów. Debiut tego urządzenia na półkach sklepowych odbędzie się 4 grudnia w całej Europie, ale mam wrażenie, że tylko nieliczni zdecydują się na ten gadżet. Uwaga, teraz najważniejsze, japoński koncern zdecydował się wycenić urządzenie na około 380 zł (89,99 euro). Stać Was na takie urządzenie?

Poniżej możecie zobaczyć oficjalną prezentację headsetu do PlayStation 4. Ponadto w sieci udostępniono również trailer sprzętu, który choć wygląda przekonująco, to jego cena trochę odstrasza.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/ps4-headset-in-ear.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/in-ear-stereo-headset-for-ps4-4.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LQx4QHtK5CM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Recenzja gry Life is Strange: Episode 1 – Chrysalis

Life is Strange to epizodyczna gra przygodowa od twórców Remember Me. Gra...
Read More