Harmonix zapowiada Rock Band 4 na PlayStation 4 oraz Xbox One

Rock Band 4 zostało oficjalnie zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Rock Band to jedna z najbardziej popularnych gier muzycznych wideo na świecie.
Rock Band to jedna z najbardziej popularnych gier muzycznych wideo na świecie.

Firma Harmonix niespodziewanie zapowiedziała czwartą odsłonę serii Rock Band, która pojawi się jeszcze w tym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Rock Band 4 wesprze starsze kontrolery, wprowadzi oczywiście nowe gitary oraz perkusje.

Jest to jedna z najciekawszych wiadomości dzisiejszego dnia, szczególnie za sprawą liczby utworów, jaką przygotowano na rzecz Rock Band 4. W grze ma znaleźć się aż 2168 utworów, bowiem wesprze wszystkie wcześniejsze dodatki DLC.

Firma Harmonix od dłuższego czasu dawała sygnały graczom, że takiej zapowiedzi będą mogli się oni spodziewać. Teraz jest wszystko jasne, a dodatkowo w sieci udostępnione zostały materiały wideo oraz zdjęcia nowych wersji instrumentów – gitary oraz perkusji.

Premiera odbędzie się w tym roku na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One. Autorzy nie chcą zmuszać graczy do zakupu nowych urządzeń, ale jeżeli tylko chcecie, to możecie rzucić okiem na nowe wersje gitary oraz perkusji. Domowe imprezy nabiorą zupełnie innego klimatu w momencie premiery gry.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/rock-band-4-is-coming-back-and-it-s-about-time/1100-6425705/]

rock band bass_pk

Rock band guitar_pk

 

 

Written By
More from Patryk

Trochę nowych informacji o zbrojach, walce oraz umiejętnościach w Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się nowe wypowiedzi twórców na temat systemu walki gry...
Read More