Handsome Jack opowiada o przetrwaniu w Borderlands: The Pre-Sequel

Autorzy gry Borderlands: The Pre-Sequel opublikowali w sieci nowy materiał wideo, który zawiera wypowiedzi głównego antagonisty gry oraz fragmenty rozgrywki.

Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.
Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.

Firma Gearbox Software opublikowała w sieci nowy zwiastun gry Borderlands: The Pre-Sequel, które trafi jeszcze na komputery osobiste, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.Materiał zawiera komentarz głównego antagonisty gry, Handsome Jack tłumaczy graczom, jak przetrwać na niebezpiecznym księżycu. 

W trakcie rozgrywki będziemy zmagać się ze zmniejszoną siłą grawitacji, toteż możliwa będzie lewitacja w przestrzeni oraz oddawanie dalszych skoków. Handsome Jack radzi graczom, aby wprawnie korzystać z możliwości nokautowania przeciwników jeszcze w przestrzeni kosmicznej. Możliwy będzie bardzo mocne uderzenie powalające kilku przeciwników na raz. Co więcej, w grze pojawi się zupełnie nowe uzbrojenie, to oznacza że będziemy mogli skorzystać z laserowych karabinów oraz możliwości zamrażania naszych wrogów. Z pewnością umiejętność przyda się w starciach z większą ilością oponentów.

Borderlands: The Pre-Sequel jest trzecią z kolei odsłoną serii, która trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Premiera gry została zaplanowana na 17 października tego roku. Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy zwiastun.

Written By
More from Patryk

Sony prezentuje konsolę PlayStation 4 Destiny: The Taken King Limited Edition

Sony przygotowało i zaprezentowało najnowszy zestaw PlayStation 4 wraz z grą Destiny:...
Read More