Han Solo, Leia i Imperator Palpatine kolejnymi bohaterami gry Star Wars Battlefront

Straszny Wam był Luke Skywalker i Darth Vader na polu bitwy w becie gry Star Wars Battlefront? To przygotujcie się na resztę bohaterów, którzy pojawią się w pełnej wersji gry.

Firma DICE w tym roku może absolutnie ”pozamiatać” wszystkimi w niesamowicie efektowny sposób, szczególnie za sprawą wielkiej premiery gry Star Wars Battlefront. Dziś pojawiły się oficjalne screeny oraz materiał wideo przedstawiający kolejnych, klasycznych bohaterów uniwersum Gwiezdnych Wojen, którzy pojawią się w pełnej wersji gry i oczywiście będziecie mogli się w nich wcielić.

Producenci gry Star Wars Battlefront z przyjemnością informują, że do grona grywalnych bohaterów dołączą:

  • Han Solo,
  • Imperator Palpatine,
  • Leia Organa.

Generalnie specjalne postaci są stosunkowo trudne do powstrzymania na polu bitwy. Księżniczka Leia ma zdaniem studia DICE wspierać resztę graczy różnego rodzaju bonusami, wsparciem i sprytem. Han Solo będzie typowo ofensywną postacią, a jego ataki będą bardzo niebezpieczne dla zwykłych graczy. Autorzy gry potwierdzają, że Han Solo to postać, której rozgrywka będzie się opierać głównie o broń strzelecką. I w końcu Imperator Palpatine, jego styl walki będzie stosunkowo powolny i opierający się o miecz świetlny. Palpatine zadaje mocne ciosy i trudno go ”powalić”.

Gra Star Wars Battlefront zapowiada się niezwykle imponująco. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i pecetach już z dniem 19 listopada.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/emperor-palpatine-727×1024.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/han-solo-727×1024.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/leia-organa.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qGZHtKdazzo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Forza Motorsport 6 na torze Monza

W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo z gry Forza Motorsport 6...
Read More