Halo: Spartan Strike na urządzenia mobilne zapowiedziane

Microsoft zapowiedziało grę mobilną Halo: Spartak Strike, która jest bezpośrednią kontynuacją Halo: Spartan Assault. Platformą docelową jest Windows 8.

Halo-banner

Halo: Spartan Strike zostało oficjalnie zapowiedziane przez firmę Microsoftu. Od dłuższego czasu studio 343 Industries pracowało nad nową odsłoną tej serii, ale chyba nikt nie spodziewał się, iż mowa o grze na platformy mobilne. Tytuł będzie dostępny na komputerach PC oraz urządzeniach opartych o system Windows 8.

Tytuł będzie izometryczną strzelaniną, która kontynuuje pomysły z Halo: Spartan Assault. Bohaterem poruszamy za pomocą gałek analogowych, bądź też cyfrowych przycisków na urządzeniach mobilnych. Jeden odpowiada za poruszanie się naszego bohatera, drugi za celowanie oraz prowadzenie ognia. Tytuł pozwoli nam zwiedzić najdalsze zakątki popularnego uniwersum oraz cotygodniowo aktualizowane będą wyzwania.

Gra pozwoli nam odblokowywać ekskluzywne tabliczki, emblematy oraz awatary do Halo: The Master Chief Collection. Oczywiście wszystko za dobre wyniki w trakcie zabawy. Miejmy nadzieję, że ten tytuł na urządzeniach mobilnych będzie mógł zagwarantować wysoką grywalność oraz ciekawą rozgrywkę.

Written By
More from Patryk

Launch trailer gry Batman: Arkham Knight i specjalna edycja PlayStation 4

W sieci pojawił się zwiastun premierowy gry Batman: Arkham Knight oraz unboxing...
Read More