Halo Online zapowiedziane wyłącznie na rynek rosyjski

Halo Online zostało zapowiedziane z myślą o rynku free to play w Rosji. Testy odbędą się już wkrótce, gra dostępna będzie tylko na PC.

Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.
Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.

Uniwersum Halo otrzyma kolejną grę z tego niesamowitego cyklu. Będzie nią darmowe Halo Online, które zostanie wprowadzone na terenie Rosji – tylko PC. Autorzy gry to studio Saber Interactive, które wcześniej wspomagało produkcję Halo: The Master Chief Collection. Wydawnictwem gry na rynku PC zajmie się zaś firma Innova Systems.

Mowa tutaj o bezpłatnej grze działającej na zmodyfikowanym silniku Halo 3. Twórcy gry nie planują wprowadzenia jakiejkolwiek kampanii dla pojedynczego gracza. Całość ma koncentrować się tylko i wyłącznie na zmaganiach wieloosobowych. Akcja ma rozgrywać się na pokładzie tajnej stacji kosmicznej Anvil.

Zapomnijcie o premierze gry w innych krajach. Twórcy ze studia 343 Industries przekonują, że premiera poza granicami Rosji musiałaby wiązać się z wieloma zmianami kwestii technicznych gry. Aktualnie nie ma planów na ekspansję Halo Online na innych rynkach, jak również na innych platformach. Xbox One nie wchodzi w grę, bowiem twórcy serii będą koncentrować się głównie na Halo 5: Guardians i wsparciu tej superprodukcji.

Tytuł nie otrzymał jeszcze oficjalnej daty premiery. Rynek PC przyjmie z chęcią wieloosobową, w dodatku darmową wersję gry Halo Online. Jeżeli tytuł będzie działał na silniku trzeciej odsłony serii, to są szanse, że jego poziom graficzny będzie stał na całkiem przyzwoitym poziomie.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/25/halo-online-pc-free-to-play-russia/]

Halo_Legends_Spartan png

Written By
More from Patryk

Zbiórka pieniędzy na remaster Metal Gear Solid zakończyła się fiaskiem

Na Kickstarterze przeprowadzono zbiórkę na remaster uwielbianej przez miliony graczy gry Metal...
Read More