Halo Online zapowiedziane wyłącznie na rynek rosyjski

Halo Online zostało zapowiedziane z myślą o rynku free to play w Rosji. Testy odbędą się już wkrótce, gra dostępna będzie tylko na PC.

Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.
Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.

Uniwersum Halo otrzyma kolejną grę z tego niesamowitego cyklu. Będzie nią darmowe Halo Online, które zostanie wprowadzone na terenie Rosji – tylko PC. Autorzy gry to studio Saber Interactive, które wcześniej wspomagało produkcję Halo: The Master Chief Collection. Wydawnictwem gry na rynku PC zajmie się zaś firma Innova Systems.

Mowa tutaj o bezpłatnej grze działającej na zmodyfikowanym silniku Halo 3. Twórcy gry nie planują wprowadzenia jakiejkolwiek kampanii dla pojedynczego gracza. Całość ma koncentrować się tylko i wyłącznie na zmaganiach wieloosobowych. Akcja ma rozgrywać się na pokładzie tajnej stacji kosmicznej Anvil.

Zapomnijcie o premierze gry w innych krajach. Twórcy ze studia 343 Industries przekonują, że premiera poza granicami Rosji musiałaby wiązać się z wieloma zmianami kwestii technicznych gry. Aktualnie nie ma planów na ekspansję Halo Online na innych rynkach, jak również na innych platformach. Xbox One nie wchodzi w grę, bowiem twórcy serii będą koncentrować się głównie na Halo 5: Guardians i wsparciu tej superprodukcji.

Tytuł nie otrzymał jeszcze oficjalnej daty premiery. Rynek PC przyjmie z chęcią wieloosobową, w dodatku darmową wersję gry Halo Online. Jeżeli tytuł będzie działał na silniku trzeciej odsłony serii, to są szanse, że jego poziom graficzny będzie stał na całkiem przyzwoitym poziomie.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/25/halo-online-pc-free-to-play-russia/]

Halo_Legends_Spartan png

Written By
More from Patryk

Dragon Quest XI zapowiedziany na PlayStation 4

Square Enix przygotowało mnóstwo świetnych gier na ten i przyszły roku. Właśnie...
Read More