Halo 5: Guardians – premiera na jesieni roku 2015

Halo 5: Guardians to kolejna odsłona gry studia Black Tusk, która zostanie wydana tylko na konsoli Xbox One. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży w 2015.

Halo 5: Guardians stało się faktem!
Halo 5: Guardians stało się faktem!

Emocji ciąg dalszy! Rano wspominałem o premierze Far Cry 4, a teraz firma Microsoft wytoczyła swoje najpotężniejsze działa. Mowa tutaj o grze Halo 5: Guardians, która została oficjalnie zapowiedziana. Jej premiera odbędzie się jeszcze jesienią 2015 roku na Xbox One, a tytuł ma zrewolucjonizować markę oraz wynieść ja na nowy poziom. Nad grą pracuje zespół 343 Industries. Jest to ekskluzywna pozycja dla konsoli Xbox One, która jest oparta o nowy, mocarny, przygotowany z myślą o Halo silnik graficzny. To jednak nie wszystko, piąta odsłona serii ma być najbardziej dopracowana oraz najbogatsza z dotychczas wydanych. Gra ma wynieść markę na nowy poziom, oferować 60 klatek na sekundę, wysoką rozdzielczość, oraz niespotykany dotąd rozmach.

Warto wspomnieć również o nastawieniu na rozwój trybów wieloosobowych, które tym razem mają nabrać jeszcze ciekawszych ”kolorów”. Wszystko za sprawą rozwoju serwerów dedykowanych, które będą pracować na stabilność rozgrywki. Ponadto autorzy gry potwierdzają, iż ma ona wprowadzać wiele nowych rozwiązań, oraz multiplayer o rozmiarach, jakich do tej pory nie widzieliśmy w tej serii. Halo 5: Guardians ma być rzeczywistą konkurencją, pod względem trybów wieloosobowych, dla innych popularnych serii. Co więcej, tytuł ma w pełni wykorzystywać moc nowej konsoli Microsoftu, tak pod względem rozdzielczości, jak i animacji. Więcej informacji już wkrótce!

[dzięki – AGB]
Halo 5: Guardians - tylko na Xbox One!
Halo 5: Guardians – tylko na Xbox One!
Written By
More from Patryk

Ujawniono plany dotyczące dodatków DLC do Evolve

Turtle Rock Studios ujawnili informacje dotyczące dodatków DLC do nadchodzącej gry wieloosobowej...
Read More