Halo 5: Guardians niesamowicie płynne i wyraziste, praktycznie działające w 60 FPS

Halo 5: Guardians wydaje się być grą absolutnie wybitną i niesamowicie dopracowaną. Potwierdza to nawet analiza Digital Foundry, którzy to lubią często czepiać się o najmniejsze szczegóły.

343 Industries doprowadzili grę halo 5: Guardians to technicznej perfekcji, tak przynajmniej twierdzą ludzie z Ditigal Foundry, czyli komórki odpowiedzialnej za testy technologiczne gier z ramienia Eurogamer Network. W ostatnich dniach mogli oni ogrywać najnowszą grę 343 Industries i mają dla Was pozytywne informacje na jej temat.

Nawiązując do testów wspomnianego Digital Foundry można wywnioskować, że gra Halo 5: Guardians jest niezwykle płynna i działa praktycznie w stałych 60 klatkach na sekundę. Rozdzielczość 1080p to kwestia dyskusyjna i pojawia się tylko w konkretnych momentach, ale gra może się pochwalić niesamowitą stabilnością animacji utrzymywaną przez cały okres rozgrywki.

Analitycy i autorzy poniższego nagrania podkreślają również znaczenie rozbudowanej i zróżnicowanej oprawy graficznej. W grze, podczas rozgrywki właściwej, dzieje się bardzo dużo, wszędzie śmigają kule, lasery, wybuchy, a cała akcja rozgrywa się w szybkim, stabilnym tempie. Dzięki jakości animacji rozgrywka w Halo 5: Guardians przynosi sporo radości i jest niesamowicie ”wygodna”.

Poniżej możecie zobaczyć fragment rozgrywki oraz analizę wideo Digital Foundy. Pamiętajcie, że zaprezentowany materiał to początek opowieści z najnowszej odsłony tego popularnego cyklu, a więc uważajcie na spojlery. Premiera gry już 27 października ekskluzywnie na Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=aKVVcdOTYSY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56288f2d47771a996011822f”]

Written By
More from Patryk

Rewelacyjna galeria screenów z gry F1 2015

F1 2015 to jedna z najładniejszych gier wyścigowych na rynku. Potwierdza to...
Read More