Halo 3: ODST za darmo dla wszystkich właścicieli Halo: The Master Chief Collection

Halo 3: ODST zostanie podarowane wszystkim właścicielom kolekcji Halo: The Master Chief Collection jako zadośćuczynienie za błędy przy premierze gry.

W skład zestawu wejdą cztery pierwsze odsłony gier z serii Halo w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę.
W skład zestawu wejdą cztery pierwsze odsłony gier z serii Halo w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Studio 343 Industries przygotowało całkiem ciekawą propozycję dla wszystkich właścicieli kolekcji Halo: The Master Chief Collection. Jako zadośćuczynienie za błędy producenta popełnione przy premierze gry, autorzy zdecydowali się udostępnić odświeżoną edycję Halo 3: ODST dla wszystkich.

Oczywiście jest pewien haczyk, bowiem tytuł otrzymają wszyscy Ci, którzy zalogowali się na serwerach Xbox Live w dniach 11 – 19 grudnia. Odświeżona wersja gry ma działać w pełnym 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Może to być więc kolejna okazja do wieloosobowego szaleństwa na serwerach tej niezwykle popularnej strzelaniny.

Ponad to twórcy zdecydowali się udostępnić kilka dodatków dla grających w sieci. Mowa tutaj głównie o miesiącu darmowego Xbox Live Gold oraz dodatkowych awatarach. Co więcej, dla wszystkich bez wyjątku przygotowano do pobrania mapę Relic z gry Halo 2. W tym przypadku również pokuszono się o odświeżenie lokacji, czyli rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.

Przypominamy że Halo: The Master Chief Collection dostępny jest tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One. Premiera gry nastąpiła 11 listopada tego roku.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/halo_the_master_chief_collection/news/halo_3_odst_remaster_to_be_free_as_compensation_for_halo_master_chief_collection_launch_problems.html]

Written By
More from Patryk

Czym jest Poziom Legendy z dodatku The Following do gry Dying Light?

Poziomy Legendy – 250 nowych poziomów. Nowa funkcjonalność w Dying Light: The Following...
Read More