Halo 2: Anniversary nie zadziała w rozdzielczości 1080p

Kampania w Halo 2: Anniversary nie zadziała w jakości 1080p na Xbox One. W sieci pojawiły się konkretne informacje na ten temat z obozu Microsoftu.

Halo 2 to jedna z najlepszych gier wideo na pierwszą konsolę Xbox.
Halo 2 to jedna z najlepszych gier wideo na pierwszą konsolę Xbox.

Halo 2: Anniversary wchodzi w skład zestawu Halo: The Master Chief Collection, który pojawi się na konsoli Xbox One. Niestety gra nie zadziała w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Informację potwierdza samo Microsoftu.

Kampania w Halo 2: Anniversary będzie wyświetlana w nietypowej rozdzielczości 1328×1080 oraz w 60 klatkach na sekundę. Druga odsłona serii będzie jedyną, która z rzeczonego zestawu nie zadziała w pełnej rozdzielczości 1080p. Dziwne, ale twórcy twierdzą, że to ze względu na fakt działania gry w oparciu o dwa silniki graficzne. W każdym momencie gracze będą mogli przełączyć się pomiędzy wersjami gry, co wpływa na jakość generowanego obrazu.

Halo: The Master Chief Collection pojawi się na rynku już 11 listopada tego roku tylko na konsoli Xbox One. Zestaw zawiera gry Halo Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 oraz Halo 4. Microsoft zdecydował się wprowadzić również bardzo interesujący element dodatkowy w postaci dostępu do beta testów wieloosobowego trybu Halo 5: Guardians.

[dzięki – http://www.computerandvideogames.com/478358/halo-2-anniversary-campaign-wont-run-at-1080p-natively/]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight zapowiedziany na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci pojawiła się właśnie gorąca informacja na temat kolejnej odsłony serii...
Read More