Half-Life 3 wygląda źle, a samo Valve jest niezadowolone z tej gry?

Kolejna gorąca plotka na temat Half-Life 3 obiegła internet. Okazuje się, że Valve wcale nie jest zainteresowane produkcją tej gry, nad która teraz pracuje garstka ludzi.

Źródłem tych gorących doniesień jest redakcja The Know, która przed E3 2015 zabłysnęła szczegółowymi nowinkami na temat Dark Souls 3. Teraz The Know, powołując się na anonimowe źródła w Valve, donosi o złej sytuacji Half-Life 3.

Nad grą Half-Life 3 aktualnie pracuje zespół składający się z 10 osób. Firma Valve nie jest zadowolona z wyglądu tej gry i jej ogólnej jakości, dlatego też nie planuje w jakikolwiek sposób określać się w kwestii premiery gry. Jest bardzo możliwe, że ona nigdy nie powstanie!

Warto pamiętać, iż zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami sprzed kilku lat, nad grą Half-Life 3 w 2009 pracowało ponoć aż 100 osób. Później ekipa została rozesłana do prac nad Portal 2 oraz Dota 2. Stopniowo uszczuplano ekipę pracującą nad tym kultowym w kręgach pecetowców tytułem.

Jest kolejna spiskowa teoria, którą wspiera rzeczone The Know. Valve dziś zarabia duże pieniądze na usłudze Steam, mikrotransakcjach w grach Dota 2 oraz Team Fortress 2. Firma ma stosunkowo dobra opinię i może bać się krytyki związanej z Half-Life 3.

Dziś korzysta z pewnego kultu tej gry i może z niego swobodnie korzystać, czarując graczy a gry nigdy nie wydając. Tak jest bezpieczniej, czyż nie?

[dzięki – http://www.dsogaming.com/news/valves-marc-laidlaw-responds-on-recent-half-life-3-will-never-release-rumour/]

 

[interaction id=”55a368cf529840a30eccf2db”]

Written By
More from Patryk

Kingdom: Come Deliverance dowodem na to, że Średniowiecze może się podobać

Producenci Kingdom Come: Deliverance przygotowali dla graczy bardzo interesujące fragmenty rozgrywki, które...
Read More