Half-Life 2: Update za darmo na Steamie na PC

Fani gry Half-Life 2 przygotowali odświeżoną wersję gry, która jutro zadebiutuje bezpłatnie na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Legendarna gra...i tyle!
Legendarna gra…i tyle!

Już jutro Half-Life 2 Remastered debiutuje na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Bezpłatnie będzie można pobrać zmodyfikowaną wersję gry sprzed lat. Klasyk odżyje na nowo za sprawą odświeżonej oprawy graficznej, szczególnie uwzględniając oświetlenie HDR.

Half-Life 2: Update to darmowa modyfikacja wykonana przez fanów z pełnym poparciem firm takich jak Valve oraz wsparciem Nvidii i Origin PC. Update usprawnia głównie oprawę graficzną, dzięki nowemu oświetleniu (HDR), wygładzeniem krawędzi, lepszym odzwierciedleniem tafli wody oraz animacji. Twórcy modyfikacji pokusili się nawet o wyeliminowanie błędów rozgrywki, dzięki czemu gameplay będzie o jeszcze przyjemniejszy.

Nad projektem pracowano od roku 2009, aby udostępnić doszlifowaną, wręcz ostateczną wersję tego klasyka. Gra obrosła legendą, choć szczególnie wśród pecetowców, a dodatkowo nadal Valve nie jest w stanie przygotować zwieńczenia historii i kontynuacji w postaci Half-Life 3.

Half-Life 2 pojawił się w roku 2004 na komputery osobiste oraz Xboksa. Tytuł dziś może się pochwalić średnią na magicznym poziomie 96 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/half-life-2-remastered-for-free-on-steam/1100-6426177/]

 

Written By
More from Patryk

Uncharted HD Collection trafi na PlayStation 4?

Firma Naughty Dog może na poważnie pracować nad edycjami HD Remaster swojej...
Read More