H1Z1 z milionem sprzedanych egzemplarzy

W sieci pojawiły się informacje o milionowej sprzedaży gry H1Z1. Tytuł traktuje o apokalipsie zombies na naszą planetę.

Firma Sony inwestuje w rynek Free to Play. H1Z1 ma być wielką pozycją tego typu na PlayStation 4.
Firma Sony inwestuje w rynek Free to Play. H1Z1 ma być wielką pozycją tego typu na PlayStation 4.

Z udostępnionych informacji przez firmę Daybreak Game Company wynika, że wczesna wersja gry H1Z1 znalazła aż milion właścicieli. Gracze rzucili się szturmem na tę niezwykłą produkcję, aby przetestować apokalipsę zombie w wykonaniu tego producenta.

H1Z1 pierwotnie było produkowane przez studio Sony Online Entertainment, które przeistoczyło się właśnie w Daybreak Game Company.

Twitter to źródło informacji na temat sukcesu największego konkurenta DayZ, czyli gry H1Z1. Producent gry, John Smedley – prezes Daybreak Game Company, poinformował o milionie egzemplarzy gry w wersji Early Access. Gracze najwyraźniej zdecydowali się przetestować ten ambitny projekt, który traktuje o apokalipsie zombie oraz przetrwaniu w tych niebezpiecznych okolicznościach.

Studio nadal jednak pracuje nad usprawnianiem sieciowej rozgrywki, która nie jest pozbawiona licznych błędów. Dodatkowo producent gry zdecydował się czasowo wstrzymać sprzedaż opcjonalnych przepustek do trybu Battle Royale. Smedley twierdzi, że studio ma plany wprowadzić w H1Z1 system mikropłatności i przejść na model biznesowy Free to Play. Należy jednak pamiętać, że gra otrzyma mikropłatności dopiero w momencie, gdy korzystanie z niej nie będą zakłócać liczne błędy i wpadki techniczne.

[dzięki – Twitter]


h1z1

Written By
More from Patryk

Już w listopadzie wielka premiera nowego Xbox One Experience

Microsoft przygotowuje nas do wielkiej premiery nowego Xbox One Experience, a więc...
Read More