H1Z1 być może dostępne w czerwcu?

H1Z1 to gra MMO w realiach apokalipsy zombie, za którą odpowiedzialne jest Sony Online Entertaiment. Tytuł ten bazować będzie na modelu free- to- play(możemy grać bez żadnych opłat). Planowana data premiery to bieżący rok, a platformy docelowe to PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Sony również próbuje swych sił na rynku free to play. Zobaczymy czy uda im się to za pomocą modnego ostatnio tematu.

Informuje o tym GameSpot, który twierdzi, że premiera gry będzie miała miejsce właśnie w czerwcu, a dokładniej ma być to 30 czerwca. Jak do tej pory wiadomo było tylko tyle, że H1Z1 ma pojawić się w tym roku. Jedynym o czym wspominali twórcy był wczesny dostęp, który miał mieć miejsce w maju. Pozostaje nam tylko czekać, być może informacje na temat premiery ukażą się na targach E3, a może nawet będzie mowa o tej produkcji podczas konferencji Sony, która rozpoczyna się dziś o 3:00 w nocy.

Akcja w H1Z1 toczy się 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Aby ułatwić przemierzanie otwartego świata mamy do dyspozycji pojazdy naziemne i, co ciekawe, samoloty. W grze gracze sami pobierają surowce, np. drewno, a później stawiają z nich domy, czy też różnego rodzaju schrony, czy fortyfikacje obronne. Należy wspomnieć, że na każdym serwerze w grze może pojawić tysiące graczy jednocześnie. Sony Online Entertaiment zapewnia, że H1Z1 będzie cechować się mrocznym klimatem. Gra powstała na silniku Forgelight- ten sam silnik napędza również PlanetSide 2 czy Landmark.

[dzięki- GameSpot]
W H1Z1 przemierzymy ogromne lokacje, które dostępne będą niemalże od początku.
W H1Z1 przemierzymy ogromne lokacje, które dostępne będą niemalże od początku.
More from Mikołaj Ciesielski

The Game Critics Awards rozdane! Kto został największym zwycięzcą?

Amerykańscy dziennikarze rozdali The Game Critics Awards. czyli nagrody dla najlepszych gier...
Read More