Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy z nowym, pełnym akcji zwiastunem

Niech moc będzie z Tobą! Już niebawem premiera filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy w kinach na terenie naszego kraju. Dziś w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu.

W sieci pojawił się najnowszy, oficjalny zwiastun filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Materiał wideo jest przepełniony błyskawicznymi zwrotami akcji, walkami na miecze świetlne i ciężkim klimatem filmów George’a Lucasa.

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy to niezwykle wyczekiwana i wysokobudżetowa produkcja, oczywistym więc jest, że nie może zabraknąć reklam telewizyjnych i trailerów. Dziś możecie obejrzeć już piąty z kolei spot, który trafił na małe ekrany. Warto podkreślić, że nie zdradza zbyt wiele. Zawiera jednak kilka nowych scen, a został zmontowany na tyle dynamicznie, ażeby fanom serii z pewnością dostarczy co nieco adrenaliny do krwi.

Przebudzenie Mocy jest pierwszym filmem w trzeciej trylogii Gwiezdnych wojen ogłoszonej po przejęciu przez firmę The Walt Disney Company Lucasfilmu w październiku 2012. Za produkcję filmu odpowiedzialni są J.J. Abrams (reżyser), jego wieloletni współpracownik Bryan Burk oraz prezydent Lucasfilmu Kathleen Kennedy.

Zdjęcia trwały od maja do listopada 2014 w Abu Zabi, Irlandii i Pinewood Studios w Anglii. Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy została zaplanowana na 14 grudnia 2015 roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DVDfNz0yfkg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Galeria z Bloodborne i informacje na temat trybu multiplayer

Autorzy gry Bloodborne opublikowali w sieci nowe informacje na temat trybu multiplayer...
Read More