Gwiezdne Wojny będą wspierane przez książki, komiksy i gry

Lucasfilm wyraziło swoją opinię na temat nadchodzących gier w klimatach Star Wars. Firma Electronic Arts będzie musiała ściśle współpracować z markami pokrewnymi, takimi jak książki, komiksy oraz filmy.

starwars_banner.png
Czego możemy się spodziewać po nowych odsłonach gier z serii Star Wars?

Ciekawe informacje przygotowaliśmy dla fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen. Firma Lucasfilm potwierdza, że wszystkie nowe gry z serii Star Wars będą ściśle powiązane z innymi projektami, nad którymi aktualnie trwają prace. W planach są dwie gry, za które odpowiada DICE oraz Visceral. Ponadto Gwiezdne Wojny doczekają się animowanej serii Star Wars Rebels. Całość franczyzy ma ze sobą ściśle współpracować. Poniżej możecie wczytać się w oficjalny komunikat Lucasfilm w tej sprawie:

”Pracujemy aktualnie nad ogromnym, wielowątkowym projektem Star Wars, który zawiera w sobie filmy, komiksy, książki oraz gry. Możemy potwierdzić, że te ostatnie będą ściśle związane z filmową sagą. Powiązanie wielu metod opowiadania historii pozwoli fanom, oraz graczom, na jeszcze głębsze i dokładniejsze zapoznanie się z historią uniwersum.”

 

Chciałem w tym miejscu przypomnieć, iż Electronic Arts przygotowuje się do prac nad nową grą z serii Gwiezdnych Wojen. Na dzień dzisiejszy wiemy o dwóch projektach, które opracowywane są przez studia DICE oraz Visceral. Poniżej możecie zobaczyć całkiem ciekawy materiał filmowy prezentujący przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość legendarnej marki. Ciekawi mnie tylko, kiedy zobaczymy pierwsze efekty pracy autorów, może na E3?

Written By
More from Patryk

Konfrontacja Destiny na PlayStation 4 z wersją na Xbox One

W sieci pojawiło się graficzne porównanie Destiny w wersji na PlayStation 4...
Read More