Guerilla Games zamierza udostępnić darmową mapę dla Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall to pierwszoosobowa gra akcji, za które produkcją stoi firma Guerilla Games. Autorzy postanowili zamieścić w sieci screena z nadchodzącej, darmowej mapki dla trybów wieloosobowych.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

Guerilla Games dba o graczy, którzy zakupili PlayStation 4 wraz z Killzone: Shadow Fall. Tytuł otrzymał ostatnio bardzo ciekawe rozszerzenie ”The Insurgent Pack”, a w późniejszym okresie wprowadzono tryb ”King of the Hill”. To jednak nie koniec atrakcji, jakie szykuje dla nas deweloper z Holandii. W sieci pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie, prezentujące najnowszą lokację dedykowaną trybom wieloosobowym. Co najważniejsze, mapka zostanie udostępniona graczom bez dodatkowych opłat, co jest bardzo miłym gestem w stronę graczy. Autorzy gry nadal pracują nad balansowaniem rozgrywki w trybie Warzone. Jak wiadomo, została ona zmniejszona do dwudziestu czterech graczy na jednej mapie, a deweloper nadal pracuje nad dopracowaniem odpowiedniego balansu zadawanych obrażeń przez broń dodatkową. Już wkrótce możecie spodziewać się nowych informacji na ten temat.

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

BmzIxLLCcAAsqbQ.0_cinema_960.0

 

Written By
More from Patryk

Sony wprowadzi na rynek świetny zestaw PlayStation Vita

Firma Sony zamiaruje wprowadzić z końcem czerwca na rynek nowy bundle pack...
Read More