Guerilla Games przywiezie na targi E3 zupełnie nową markę

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat studia Guerilla Games. Okazuje się, że twórcy Killzone: Shadow Fall zamierzają przywieść na targi E3 zupełnie nową grę, która śmiga w rozdzielczości 1080p i wygląda fenomenalnie.

Konsola PlayStation 4 jest w stanie bez większych problemów generować grafikę w rozdzielczości 1080p oraz 60 FPSach.
Konsola PlayStation 4 jest w stanie bez większych problemów generować grafikę w rozdzielczości 1080p oraz 60 FPSach.

Tidux to branżowy szpieg, który specjalizuje się w donoszeniu intrygujących informacji na temat Sony i ich platform. Na jego Twitterze pojawił się bardzo ciekawy wpis traktujący o nadchodzących targach E3, które odbędą się w czerwcu. Na miejscu pojawi się oczywiście również Guerilla Games, twórcy rewelacyjnego Killzone: Shadow Fall. Jak donosi wspomniany Tidux, mają oni zaprezentować tam zupełnie nową markę. Nie wiemy jednak, jaki gatunek gier ma ona reprezentować, ale użytkownik napisał na swoim profilu, jakoby tytuł jest w stanie generować grafikę w rozdzielczości 1080p oraz sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Czy może to być gra przygodowa, akcji, platformer, a może tytuł wyścigowy?

Sony na dzień dzisiejszy milczy na temat gier, które zamierza zaprezentować na targach w Los Angeles. Wczoraj informowałem Was o projektach, nad którymi pracuje Sony Santa Monica. Dziś do sieci trafiają kolejne nowinki z japońskiego obozu, tym razem dotyczące Guerilla Games. Użytkownik o pseudonimie Tidux to sprawdzone źródło informacji. Zajmował on wcześniej stanowisko w sprawie oprogramowania do PlayStation 4, które potwierdziło się z oficjalnym stanowiskiem firmy Sony. Jego wpisów nie powinniśmy więc ignorować. Jeżeli Guerilla przywozi na targi nową markę, to ja jestem nią bardzo zainteresowany.

[dzięki – Gamepur]

killzone-shadow-fall-ps4-wallpaper-in-hd

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight zapowiedziany na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci pojawiła się właśnie gorąca informacja na temat kolejnej odsłony serii...
Read More