GTA V na konsolach nowej generacji i komputerach osobistych pojawi się w połowie listopada?

GTA V jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych serii na rynku. Rockstar na ostatnich targach E3, które odbyły się w czerwcu zapowiedzieli, że w tym roku gra trafi również na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One.

Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.
Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.

Jak dotąd oficjalna data premiery GTA V na komputery osobiste i konsole nowej generacji to jesień. Jednakże w ofercie jednego z duńskich sklepów pojawiła się dokładna data premiery gry. Mianowicie sklep Coolshop przy GTA V umieścił datę 14 listopad, jednak dość szybko została ona zmieniona na 31 grudnia, czyli na datę, która zwykle podawana jest, gdy nie został podany dokładny termin. Być może tak błyskawiczne usunięcie wpadki zwiastuje, że to właśnie 14 listopada posiadacze PC i nowych konsol Sony i Microsoftu zawitają do Los Santos.

Jak dotąd nikt nie oficjalnie nie odniósł się do wpadki duńskiego sklepu, ale jak dobrze wiemy wieści szybko się rozchodzą i być może już niedługo Rockstar zmuszony będzie do ujawnienia dokładnej daty premiery gry, aby uniknąć kolejnych plotek, czy też podobnych wpadek innych sklepów. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje z obozu Rockstara.

GTA V zadebiutowało 17 września 2013 roku na PlayStation 3 i Xboksie 360. Dzięki wielkiemu sukcesowi jaki odniosła piąta odsłona serii twórcy zdecydowali się na wydanie gry również na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One.

More from Mikołaj Ciesielski

Sprzedano 12 milionów kopii Minecraft: Xbox 360 Edition

Takiego osiągnięcia nie powstydziłyby się największe marki. Minecraft w wersji na Xboxa...
Read More