GTA Online – nowy dodatek koncentruje się na samolotach

Firma Rockstar zdecydowała się udostępnić kolejny dodatek do trybu sieciowego w grze Grand Theft Auto V. Dodatkowa zawartość skupi się na samolotach odrzutowych.

Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.
Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.

Flight School to najnowszy dodatek do trybu wieloosobowego w grze Grand Theft Auto V. Zawartość od dnia dzisiejszego będzie dostępna na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Studio Rockstar postanowiło podzielić się z graczami informacjami na temat rzeczonego dodatku.

Najnowsze rozszerzenie trybów wieloosobowych stara się wprowadzać zupełnie nowe maszyny do zabawy. Twórcy zdecydowali się zaaplikować do rozgrywki nowe samoloty odrzutowe oraz helikoptery. Ponadto dostępne będą zupełnie nowe miejsca przeznaczone dla skoków ze spadochronem. Producent dorzuca również zupełnie nowe wyzwania dla dla pojedynczego gracza, które oczywiście skupiają się na podniebnych wyczynach. Jako gracze możecie liczyć ponadto na więcej pieniędzy płynącej z wypełnianych zadań. Najwyżej premiowane będą najtrudniejsze zadania w trybie GTA Online rozwiązywane wraz ze znajomymi.

Autorzy ambitnie podchodzą do wspierania swojego trybu sieciowego, mimo iż gra jest przeznaczona raczej do zabawy w pojedynkę. Grand Theft Auto V pojawi się pod koniec roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. 

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiadają drugi dodatek DLC do gry The Evil Within

Bethesda wraz ze studiem Tango Gameworks zapowiadają kolejny dodatek DLC do gry...
Read More