GTA 5 na PC sprzedało się już w ilości miliona egzemplarzy

Sukces gry GTA 5 na PC jest niesamowity. W pierwszej dobie po premierze gry odnotowano milion sprzedanych egzemplarzy. Rockstar może świętować udaną premierę swojej produkcji.

gta5-banner

Projekt Konsola to blog o grach wideo, który w ostatnich dniach udostępnia mnóstwo wpisów na temat gry GTA 5 na PC. Tytuł ostatecznie trafił na komputery osobiste i trzeba przyznać, że z podobną pompą co na konsolach stacjonarnych. Rockstar może świętować sukces, bowiem gra sprzedaje się bardzo dobrze.

Już po pierwszej dobie obecności na rynku Grand Theft Auto V na PC sprzedano w ilości miliona egzemplarzy. Jest to niesamowity wynik, zważywszy na to, że tytuł ten już od wielu miesięcy był dostępny na innych platformach. Gracze mogli go sprawdzić w formie konsolowej na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Wygląda jednak na to, że rynek PC bardzo oczekiwał własnej wersji GTA 5.

Tytuł z pewnością utwierdza firmę Rockstar w przekonaniu, że również na rynku PC jest zapotrzebowanie na ich gry. GTA 5 PC dokłada również swoją cegiełkę do sukcesu gry na wszystkich platformach – sprzedano już około 45 miliony egzemplarzy.

[dzięki – http://gamingbolt.com/grand-theft-auto-v-sells-1-million-copies-on-pc-in-first-24-hours]

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 – premiera w Japonii już za kilka godzin

Japonia szykuje się na premierę PlayStation w swoim kraju. Sony organizuje ogromną...
Read More