GT Academy wraca w sezonie 2015, wystarczy chwycić za Gran Turismo 6 i grać online

Firmy Nissan oraz Sony ponownie organizują GT Academy w sezonie 2015. Marzący o karierze kierowcy wyścigowego powinni odpalać Gran Turismo 6 na PlayStation 3.

gt academy

 

Firma Sony we współpracy z Nissanem po raz kolejny organizują sezon GT Academy. Już od jutra zainteresowani mogą rozgrywać zawody online w grze Gran Turismo 6 na konsoli PlayStation 3.

Chwyć za pada bądź kierownice, uruchom grę Gran Turismo 6 na PlayStation 3 i zmień spełnij swoje marzenia!

Tegoroczna edycja cyklu GT Academy startuje jutro (21 kwietnia) zawodami kwalifikacyjnymi składającymi się z wyzwań w Gran Turismo 6 na konsoli PlayStation 3. Potrwają one do 16 czerwca. Co ciekawe, kwalifikację można również uzyskać poprzez otwarte zawody na żywo w ramach GT Academy, organizowane w krajach biorących udział w akcji.

gt academy stoiska

Cykl zawodów GT Academy zwiększy swój zasięg w tym sezonie. W związku z tym Nissan i PlayStation zapraszają każdą osobę powyżej 18. roku życia, by spróbowała zdobyć pracę marzeń poprzez obranie alternatywnej życiowej drogi (obowiązują postanowienia regulaminu).

Europejska edycja GT Academy w tym sezonie ewoluuje i staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Organizatorzy postanowili, że Race Camp – ostatni etap wyłaniania zwycięzcy – zostanie przeniesiony z Silverstone na niesamowity tor Yas Marina w Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

[dzięki – http://blog.eu.playstation.com/2015/04/20/gt-academy-back-2015/]

gt academy crew

Written By
More from Patryk

Battlefield 4: Second Assault, czyli nowe DLC z datą premiery

Second Assault to najnowsze DLC do Battlefield 4. W sieci pojawiły się...
Read More