GT Academy w Warszawie – rzućcie okiem na wideorelacje z imprezy!

Na oficjalnym kanale PlayStation Extra pojawiła się relacja wideo z finałów GT Academy, które odbyły się na stadionie narodowym. Zawodnikom dopisywały humory, pogoda oraz wysoka forma.

GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.
GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.

17 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się finał Nismo PlayStation GT Academy 2014 na Europę Środkowo-Wschodnią. Do rozgrywek przystąpiło po 9 najlepszych zawodników z Polski oraz Czech, wyłonionych w eliminacjach. Uczestnicy walczyli o udział w wielkim międzynarodowym finale na torze Silverstone. Zwycięzcami Nismo GT Academy 2014 z Polski zostali Kamil Franczak z Krakowa oraz Maciej Pawłowski z Nadarzyna.

W sieci opublikowano wideorelację z tej imprezy, którą możecie obejrzeć na kanale PlayStation Extra na platformie YouTube lub bezpośrednio pod tym wpisem. Kilka dni temu informowałem Was o wielkim finale na Stadionie Narodowym, który został zdominowany przez wybitnie utalentowanych zawodników organizacji GT Academy. Oczywiście gracze walczyli ze sobą w Gran Turismo 6 oraz za kierownicą prawdziwego Nissana 350 Z w wersji sportowej. 

Jak widać na załączonym filmiku, spotkania tego typu są bardzo porządnie zrealizowane i przygotowane z myślą o współzawodnictwie oraz emocjach sportowych. Wielu graczy marzy o karierze profesjonalnego kierowcy wyścigowego. Tytuł ze stajni Polyphony Digital otwiera przed nimi furtkę do kariery zawodnika wyścigowego. Relacja jest do Waszej dyspozycji, może za rok spotkamy tam kogoś z Was?

Written By
More from Patryk

Obcy: Izolacja w planie wydawniczym firmy Cenega

Obcy: Izolacja to bardzo ciekawy survival horror od firmy Creative Assembly, który...
Read More