Gry Need for Speed powrócą do corocznego cyklu wydawniczego?

Peter Moore z Electronic Arts wypowiedział się na temat przyszłości marki Need for Speed. Niegdyś wydawana rokrocznie, teraz nieobecna od kilku lat. Co dalej z serią?

Firma Electronic Arts daje sobie nieco czasu na podjęcie decyzji o powrocie do rokrocznego cyklu wydawniczego serii Need for Speed. Wszystko zależy od tego, jak poradzi sobie niedawno ujawnione, a tak długo oczekiwane nowe wcielenie tej wyścigowej serii.

Peter Moore jest ostrożny w osądach i wypowiedziach. Udzielił on wywiadu redakcji MCV, w którym wypowiedział następujące słowa:

Nie wiem, czy tak właśnie zrobimy, ale jest to interesujące pytanie. Zobaczymy, jak poradzi sobie najnowsza część. Zdecydujemy się na coroczny cykl tylko, jeżeli będziemy wstanie zaproponować coś świeżego. W podobnej sytuacji znajdujemy się obecnie z naszym golfem. To w końcu golf, czy znajdziemy w sobie tyle innowacji i kreatywności, a by co roku oferować co innego?

Mądre podejście. Electronic Arts musi być przekonane, czy Need for Speed będzie rzeczywiście restartem marki i rozkocha na nowo w sobie fanów gier wyścigowych. Wszystko w ostatecznym rozrachunku i tak rozbija się o pieniądze oraz wynik sprzedażowy gry.

Z pewnością najnowsza odsłona gry na PlayStation 4 i Xbox One będzie niezwykle świeża oraz dopracowana. Ghost Games przygotowali grę bardzo podobną do kultowej mini-serii Need for Speed: Underground, a więc powinno ”być dobrze”.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/need_for_speed/news/ea_undecided_on_the_return_of_annual_need_for_speed.html]

 

[interaction id=”5559bc6485fa298e4456ca60″]

Written By
More from Patryk

Momentum nowym trybem multi w Call of Duty: Advanced Warfare

Sledgehammer Games wprowadzą do Call of Duty: Advanced Warfare zupełnie nowy tryb...
Read More