Gry na PlayStation Vita zapowiedziane i ma być coraz więcej

Firma Sony zapowiada kolejny wysyp gier na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Tylko jakich gier możemy się spodziewać?

PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.
PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.

Scott Rhode, dyrektor od oprogramowania i gier w firmie Sony, zapowiedział wysyp nowych tytułów na konsolę PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. W przypadku stacjonarki Sony możemy się spodziewać szumnych zapowiedzi, ale jakie gry firma planuje sprzedawać na PlayStation Vita?

Scott Rhode wyjawił tę informację w trakcie podcastu PlayStation. W przypadku PlayStation Vita gracze mogą spodziewać się wielu nowych pozycji z programu ”greenlight”, a więc gry od producentów niezależnych oraz ciekawsze produkcje mniejszych firm.

psvita png

Niestety, line-up gier szykowanych na PlayStation Vita nadal jest nieznany. Firma Sony przygotowuje się do swojej wielkiej konferencji na targach E3 2015, a więc dopiero tam właściciele PlayStation Vita będą mogli usłyszeć, i zobaczyć, nowe gry na ten system w akcji.

Dobrze się czyta tego rodzaju informacje, szczególnie w momencie, gdy tak atrakcyjna technicznie i mocna konsola PlayStation Vita cierpi z braku większego zainteresowania twórców gier. Czy Wy jesteście zadowoleni ze swojej konsoli PlayStation Vita i nie żałujecie jej zakupu?

[dzięki – http://www.psu.com/news/26658/New-PS4-PS-Vita-games-have-been-greenlit-teases-Sony]

Written By
More from Patryk

Sonic Boom szansą na powrót Segi w glorii i chwale?

W sieci opublikowano pierwsze materiały z gry Sonic Boom, która jest najnowszym...
Read More