Gry na konsolę Xbox One dostępne w wydaniach rozszerzonych od 169 zł

Premiera konsoli Xbox One będzie miała miejsce we wrześniu. Polski oddział firmy Microsoft ujawnił szacowane ceny dostępnych gier na naszym rynku.

Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.
Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o dostępności gier na Xbox One, które wejdą do sprzedaży wraz z oficjalną premierą konsoli w Polsce, ustaloną na 5 września 2014 roku. Z dniem premiery konsoli, wydawca wprowadzi do sprzedaży rozszerzone edycje gier, dostępnych wcześniej na Xbox One, w orientacyjnej cenie detalicznej zaczynającej się od 169 zł:

Posiadacze konsoli Xbox One będą mieli do końca roku zapewniony szeroki wybór najlepszych, dostępnych na wyłączność tytułów, a jeszcze przed okresem świątecznym 2014, do sprzedaży trafią zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3: Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, Halo: The Master Chief Collection (zawierająca dostęp do wersji beta gry Halo 5 Guardians), Dance Central Spotlight, Ori and the Blind Forest, Project Spark, Killer Instinct: Season 2 i Fable Legends.

Wygląda więc na to, że już w pierwszych dniach istnienia konsoli Xbox One na naszym rynku będzie w co grać. Pamiętajmy również o wrześniowych oraz październikowych premierach. To w tym okresie pojawią się takie gry jak Project C.A.R.S, czy też Dragon Age: Inkwizycja. Jakim tytułem jesteście najbardziej zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Wyciekł gameplay z gry Rainbow Six: Siege

W sieci niespodziewanie pojawił się gameplay z wersji testowej gry Rainbow Six:...
Read More