Gry Free to Play oraz MMO #2

W dzisiejszym przeglądzie gier free to play przyglądamy się nowinkom w World of Tanks, zapowiedzi dodatku do Guild Wars 2 oraz nowym materiałom z World of Speed.

World of Speed będzie darmowym tytułem dostępnym na PC.
World of Speed będzie darmowym tytułem dostępnym na PC.

Witam w kolejnym odcinku z cyklu Gry Free to Play oraz MMO. Dzisiaj warto rzucić okiem na nowe materiały wideo z gry World of Speed od twórców świetnego Project CARS. Ponadto warto się również pochylić nad nowościami wprowadzanymi do World of Tank, jak również zapowiedzią dodatku do Guild Wars 2. Ponadto ciekawostką jest Dragon’s Dogma Online oraz nowej zawartości TERA: Rising.

Mistrzostwa World of Tanks w Polsce!

Studio Wargaming przygotowało dobrą wiadomość dla fanów World of Tanks. Globalne finały Ligi Wargaming.net, Grand Finals 2015 roku odbędą się w Polsce. Jest to bardzo istotne i popularne wydarzenie eSportowe, które będzie miało miejsce w kwietniu bieżącego roku, w dniach 25.04.2015 i 26.04.2015 (sobota-niedziela) w hali EXPO XXI w Warszawie. Grupa 12 najlepszych drużyn z całego świata przyjedzie do stolicy naszego kraju, celem rozstrzygnięcia przyszłych mistrzów świata w World of Tanks. Zawody są organizowane oczywiście przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa.

W ubiegłym roku liga Waragaming.net w World of Tanks zachęciła do rywalizacji ponad 200 tysięcy zawodowych graczy z całego świata, a w jej ramach zorganizowano ponad 1000 turniejów eSportowych.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe dla zainteresowanych. Odwiedzający mogą liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową. Więcej informacji już wkrótce.

grand finals_pk
Szykujcie się na wielką bitwę!
Efektowne materiały wideo z Black Desert.

Black Desert to gra MMORPG, która cechuje się całkiem przyzwoitą oprawą graficzną. W sieci ostatnimi czasy pojawiło się kilka materiałów wideo przedstawiających masową rozgrywkę w produkcji studia Pearl Abyss. Na poniższych filmikach przedstawiono masowe starcia. Widać że twórcom udało się zachować zdrowy kompromis i uniknąć chaosu, który dość często może towarzyszyć większym starciom w sieci. Z pewnością warto mieć na oku ten tytuł.

 

 

 

World of Speed z trasami na całym świecie.

Za World of Speed odpowiada studio Slightly Mad, które to z kolei opracowało również Project CARS. World of Speed to jednak wieloosobowy projekt, który nadal czai się z testami wczesnej wersji gry. Na ich zapowiedź nadal musimy zaczekać, ale w międzyczasie twórcy ujawnili nowy materiał wideo z gry. Ma on na celu uświadomienie graczy, że w World of Speed będą mogli oni jeździć po trasach na całym świecie. Poznaliśmy już takie miejscówki jak San Francisco, Moskwa, Paryż, Londyn czy Lazurowe Wybrzeże. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną, która robi niemałe wrażenie.

TERA: Rising wprowadza nową zawartość do zabawy.

Wszyscy aktywni gracze w darmową grę online TERA mogą spać spokojnie. Autorzy gry zapowiadają kolejne dodatki i usprawnienia dla swojej produkcji. Mowa tutaj głównie o dodatkowych zamkach, nowych instancjach oraz wprowadzeniu zupełnie nowej klasy bohatera.

Gildie będą mogły zdobyć latający zamek, ale będzie trzeba wziąć udział w wydarzeniach PvP oraz PvE. Obok latającej siedziby do gry ma zostać wprowadzona również dodatkowa instancja, w tym przypadku mowa o Sky Cruisier Endavour (tryb Normal i Hard). Już w marcu ma zostać otwarta arena w kształcie wieży, mianowicie Dreadspire.

tera rising_pk

Dodatek do Guild Wars 2.

ArenaNet razem z NCSoft zdecydowali się zapowiedzieć dodatek do gry MMORPG Guild Wars 2. Jedna z najpopularniejszych gier na rynku otrzymać ma konkretne rozszerzenie, na które gracze czekają od dłuższego czasu. Mowa tutaj o dodatku Hearth of Thorns.

Studio ArenaNet długo zwlekało z zapowiedziom konkretnego rozszerzenia do swojej gry MMORPG, ale teraz już wiemy, czego możemy się spodziewać po Hearth of Thorns. Przede wszystkim odblokowania lokacji The Heart of Maguuma. Na graczy czekają tam nowi przeciwnicy, bossowie oraz eventy do zaliczenia. Co ciekawe, maksymalny poziom postaci (80) nie zostanie podwyższony, ale producent wprowadzi system Mastery. Pozwoli on, na mistrzowskim poziomie, ulepszać swoją postać – odblokowywać nowe umiejętności oraz przedmioty.

Dodatkowo gracze otrzymają dostęp do nowej klasy bohatera, którym będzie ciężkozbrojny wojownik Revenant. Dla sympatyków typowego PvP wprowadzony zostanie nowy tryb – Stronghold, czyli tryb polegający na atakowaniu konkretnych wież.

Dragon’s Dogma Online…ale nie na Xboksie.

Ostatnią nowinką tego przeglądu MMO jest Dragon’s Dogma Online. Z pewnością kojarzycie wysokiej jakości RPG Dragon’s Dogma, które pojawiło się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Marka zostanie rozwinięta w stronę MMORPG, które ma być dynamiczne i pozwalać na eksplorację wielkich przestrzeni. Całość tradycyjnie ma być ujęta w świetnej oprawie graficznie, ale tytuł najpewniej nie pojawi się na konsolach Xbox, a będzie ekskluzywnym tytułem dla PlayStation 4. Dragon’s Dogma Online będzie grą Free to Play, rozgrywkę możecie sprawdzić poniżej.

Written By
More from Patryk

Capcom rejestruje markę Umbrella Corps

Firma Capcom zarejestrowała nową markę w urzędzie patentowym w postaci ”Umbrella Corps”....
Read More