Gry Free to Play #3

Kolejny przegląd gier Free to Play to przede wszystkim nowe zdjęcia z gry World of Speed, dodatkowy tryb w Warframe, rekordowa ilość użytkowników Heroes of the Storm oraz godzina z Triad Wars.

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Z powodu problemów natury technicznej środowy przegląd gier Free to Play musiał zostać przełożony właśnie na dzień dzisiejszy. Za utrudnienia przepraszam i już spieszę z ciekawymi, mam taką nadzieję, informacjami ze świata gier Free to Play. Zaczynamy z piskiem opon w World of Speed.

McLaren F1 na screenach z gry World of Speed.

Autorzy gry World of Speed to Ci sami ludzie, którzy pracują nad grą Project CARS na konsole stacjonarne oraz PC. World of Speed będzie nieco innym tytułem, głównie za sprawą przynależności do gatunku Free to Play. Studio Slightly Mad opublikowało najnowszą galerię screenów ze swojej gry – w roli głównej McLaren F1.

Rise of Incernates dostępna w Steam Early Access.

Firma Bandai Namco przygotowała dla graczy darmową wersję bijatyki o nazwie Rise of Incernates, która dostępna jest na rynku PC w wersji Steam Early Access.

Dostęp do gry jest bezpłatny, zatem wszyscy posiadający konto na Steamie mogą z tego tytułu korzystać do woli. Należy jednak pamiętać, że tytuł daje możliwość walki tylko jednym zawodnikiem, który to będzie zmieniał się co tydzień. Jest to spore ograniczenie, które może odbić się czkawką producentom gry.

Tytuł posiada mikropłatności, za które gracze mogą zakupić dodatkowe postaci. Każdy zawodnik kosztuje 10 dolarów, a więc nie mało, dodatkowo nie można ich odblokować za wirtualną walutę. Przygotujcie więc portfele, jeżeli zamierzanie zostać z Rise of Incernates na dłużej.

Best Friend z milionem graczy każdego dnia!

Mobilna gra Best Friend odnosi duży sukces rynkowy. Tytuł autorstwa byłych pracowników Rovio (Angry Birds) rozwija się niesamowicie na urządzeniach mobilnych i sięga po niego coraz więcej graczy.

Około miliona graczy każdego dnia korzysta z gry Best Friends na urządzeniach mobilnych. Aktywność jest więc niesamowita, szczególnie biorąc pod uwagę niewielką grę na systemy mobilne. Każdego dnia osoby mające zainstalowaną wersję gry Best Friends wykręcają wynik 400 tysięcy spędzonych godzin na graniu. Można? Można!

Rajd dostępny w grze Warframe.

Kierownictwo studia Digital Extremes wprowadza do rozgrywki w Warframe nowe rozwiązania. Gracze będą mogli wybrać się na ośmioosobowy Rajd niczym w Destiny na konsolach nowej generacji.

Rajdy mają pojawić się w Warframe już przy okazji zbliżającej się aktualizacji. To jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas ludzie odpowiadający za tę produkcję. Ekipa Digital Extremes rozmyśla nad wprowadzeniem do rozgrywki, w roli bossa, wielkiego robota J3-Golem, który ma być wielkim, wieloetapowym wyzwaniem dla śmiałków. Twórcy uważają, że walka z tym przeciwnikiem ma być niezwykle efektowna – gracze wybiorą się nawet w kosmos.

Wielkie zainteresowanie testami Heroes of the Storm.

Trwają aktualnie testy wersji beta gry Heroes of the Storm. Firma Blizzard Entertainment ponownie zainteresowała swoja produkcją bardzo dużo graczy z całego świata. W sieci pojawiły się informacje o chęci uczestnictwa w testach przez 9 milionów graczy.

Firma Blizzard chce zagarnąć nieco zainteresowania grami MOBA dla siebie, toteż w przygotowaniu jest właśnie Heroes of the Storm, które pozwoli graczom wcielić się w znane postaci z gier tego producenta. Tytuł jest aktualnie w fazie testów beta, jak wynika z raportów opublikowanych przez to studio, chęć udziału w testach zgłosiło aż 9 milionów graczy. Dużo, choć należy pamiętać, iż nie podano ilości aktualnie grających osób.

heroes of the storm_pk

 

Godzinka z Triad Wars.

United Front Games zdecydowali się opublikować godzinną prezentację rozgrywki w Triad Wars. Tytuł z gatunku Free to Play nie jest może pełnoprawnym następcą świetnego Sleeping Dogs, ale powinien przypaść do gustu amatorom azjatyckich klimatów. W sieci dostępny jest godzinny filmik przedstawiający wiele aspektów rozgrywki – eksplorację, walkę, strzelaniny, samochody. Rzućcie okiem, może się spodoba.

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops III – Black Market, czego możemy się po nim spodziewać?

Do gry Call of Duty: Black Ops III trafią niebawem nowe zaczepki,...
Read More