Grobowce i nowy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider

W sieci zostały udostępnione nowe materiały wideo z gry Rise of the Tomb Raider. Tytuł otrzymał świeżutki gameplay, jak również kilka nowych minut z grobowców.

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, szczególnie patrząc na grę Rise of the Tomb Raider z perspektywy mechaniki. Bilans pomiędzy walką a eksploracją został zachowany i praktycznie nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby gracz zdecydował się porzucić główne zadanie i zająć się przeszukiwanie okolicy. Tutaj najważniejszą rolę odgrywają wirtualne grobowce.

Crystal Dynamics zdecydowali się opublikować kolejny filmik z serii ”Kobieta kontra dzika natura”. Poznacie dzięki temu kolejne, wielopoziomowe grobowce, które znajdą się w grze Rise of the Tomb Raider. Tytuł wygląda pod tym względem niesamowicie, a same lokacje wydają się niepowtarzalne i przygotowane z pomysłem. Rozmachu nie można odmówić twórcom gry, ciekaw jestem ile czasu spędzimy w tych grobowcach i co tam znajdziemy.

To jednak nie wszystko, co dziś przygotowano dla fanów Lary Croft. W sieci pojawił się bardzo długi materiał z gry Rise of the Tomb Raider zmontowany przez redakcję IGN. Ponad dwie godziny zabawy z tym tytułem daje konkretny pogląd na to, z jakiego kalibru grą mamy do czynienia. Moim zdaniem jest bardzo dobrze i teraz tylko wyczekiwać upragnionej premiery na Xbox One. Jeżeli zaś chcecie kupić grę na Xboksa 360, to polecam sprawdzić porównanie grafiki.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=aRFoK4wLcD0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nNNQ1taX2eA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Borderlands: The Pre-Sequel – ogłoszenie daty premiery oraz nowy trailer

Borderlands: The Pre-Sequel to pierwszoosobowa gra akcji osadzona w fikcyjnym świecie planety...
Read More