GRID: Autosport trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC

GRID: Autosport jest nową pozycją w serii gier wyścigowych studia Codemasters. Firma opublikowała pierwsze screeny, informacje i dostępne platformy dla Autosport, które za kilka miesięcy trafi do oficjalnej sprzedaży.

GRID-2-multiplayer-bannerKilka dni temu informowałem Was o pogłoskach na temat nowej odsłony serii GRID, którą Codemasters zapowiadało już w zeszłym tygodniu. Widzieliśmy króciutki teaser, a z dniem dzisiejszym w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź nowej gry w serii. Rozmawiamy tutaj o GRID: Autosport, które jest trzecią odsłoną wyścigowej serii i trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360 jeszcze w tym roku. 

Twórcy zapowiadają szereg zmian, które zamierzają wprowadzić w Autosport. Kariera gracza zostanie poprowadzona od samego początku, jego jakość na rynku wyścigowym reprezentować będą jego osiągnięcia. Podczas kariery podpisywać będziemy kontrakty, szukać sponsorów naszego sprzętu, jak również udzielać wywiadów. Jako zawodnik będziemy mogli werbować ekipę w trybie online, co oznacza, że Codemasters również celują w tryby wieloosobowe. Każdy gracz będzie mógł założyć, albo dołączyć do klubu. Rozgrywka również została dopracowana. Na poniższych screenach możemy zauważyć, iż do serii wraca tak upragniony przez graczy widok z kokpitu samochodu. Wyścigi będą na torach i wyznaczonych tarasach miejskich, tak za dnia jak i w nocy. Jeżeli rozmawiamy o dokładnych liczbach, to również nie jest źle. GRID: Autosport zaoferuje nam dwadzieścia dwie miejscówki, 100 tras wyścigowych i mnóstwo licencjonowanych samochodów.

Poniższa galeria screenów jest naprawdę wyborna. Oprawa graficzna w GRID: Autosport prezentuje bardzo wysoki poziom i myślę, że nikt z fanów motoryzacji nie powinien narzekać. Myślę że na pierwsze fragmenty rozgrywki musimy poczekać do targów E3, tymczasem zapraszam do naszej galerii.

Written By
More from Patryk

Tomb Raider – sześć milionów sprzedanych egzemplarzy gry

Square Enix wyjawiło informacje na temat sprzedaży gry Tomb Raider, która miała...
Read More