GRID: Autosport – oficjalne okładki, pełna polonizacja i nowy trailer

Nowy, zróżnicowany świat realistycznych wyścigów, który zadebiutuje 27 czerwca w polskiej wersji językowej na PC z Windows, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Za dystrybucję gry odpowiada firma Cenega. GRID; Autosport otrzymał oficjalne okładki, polonizację i nowy trailer.

GRID_autosport_10

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra z nagradzanej serii GRID produkcji firmy Codemasters. GRID Autosport pojawi się do wyboru w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste z systemem Windows.

GRID Autosport przedstawiać będzie realistyczną ścieżkę kariery profesjonalnego kierowcy wyścigowego w nowym świecie współczesnych i klasycznych sportów motorowych. Czerpiąc z klasycznych tytułów Codemasters, takich jak seria TOCA, opierając się na uwagach społeczności i zachowując hasło przewodnie serii GRID – „wyścigi są na pierwszym miejscu”, nowa gra będzie zawierać głębię, intensywność i ekscytację, gwarantowane wyłącznie przez wyścigi samochodowe.

 

Ścigając się u boku towarzysza, gracz musi wyprzedzić rywali i zaspokoić oczekiwania sponsorów w zaciekłych wyścigach, w których każde wyprzedzenie i każda pozycja w stawce się liczy. W ogromnym trybie kariery GRID Autosport, gracze będą się specjalizować w ulubionej dyscyplinie albo spróbują odnieść zwycięstwo we wszystkich. Będą mogli poczuć agresję sfory w serii samochodów turystycznych, dbać o zużycie opon i ścigać się nocą w zawodach wytrzymałości, ostrożnie prowadzić kruche bolidy, pokazać opanowanie w zawodach samochodów tuningowanych i popisywać się refleksem w wyścigach ulicznych. Każda niepowtarzalna kategoria zawiera serie przeznaczone dla różnych klas, w tym samochody turystyczne, hiper, GT, prototypy, bolidy jednomiejscowe, pojazdy  modyfikowane, samochody driftowe i wiele, wiele innych. GRID Autosport będzie wypełnione po brzegi zawartością – w grze dostępnych będzie ponad 100 tras w 22 niewiarygodnych lokacjach oraz najbardziej ekscytujące, współczesne i klasyczne samochody wyścigowe do zdobycia, zmodyfikowania i ulepszenia.

Styl i opcje dostępne w GRID Autosport zostały stworzone po konsultacjach ze społecznością GRID, zawodowymi kierowcami wyścigowymi i ekspertami z magazynu AUTOSPORT. Między innymi powraca widok z wnętrza samochodu i najbardziej realistyczny model prowadzenia pojazdu w historii serii GRID. Wyścigi dla wielu osób zostaną rozszerzone o RaceNet, darmowy, sieciowy portal społecznościowy Codemasters, liczący milion członków. Dzięki niemu, począwszy od premiery gry, co tydzień dodawane będą nowe wyzwania. Wprowadzone zostaną również zupełnie nowe kluby wyścigowe RaceNet, które będą rywalizowały z sobą przez sieć, w pojedynkach klanowych. Tryby imprezy, demolki i rywalizacji na dzielonym ekranie będą uzupełnieniem ogromnego trybu kariery oraz rozgrywek sieciowych.

Written By
More from Patryk

Czy będzie Wiedźmin 4? Marcin Iwiński z CDP RED twierdzi, że seria potrzebuje spokoju

CD Projekt RED absolutnie nie myśli w tym momencie o grze Wiedźmin...
Read More