GRID: Autosport – oficjalne okładki, pełna polonizacja i nowy trailer

Nowy, zróżnicowany świat realistycznych wyścigów, który zadebiutuje 27 czerwca w polskiej wersji językowej na PC z Windows, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Za dystrybucję gry odpowiada firma Cenega. GRID; Autosport otrzymał oficjalne okładki, polonizację i nowy trailer.

GRID_autosport_10

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra z nagradzanej serii GRID produkcji firmy Codemasters. GRID Autosport pojawi się do wyboru w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste z systemem Windows.

GRID Autosport przedstawiać będzie realistyczną ścieżkę kariery profesjonalnego kierowcy wyścigowego w nowym świecie współczesnych i klasycznych sportów motorowych. Czerpiąc z klasycznych tytułów Codemasters, takich jak seria TOCA, opierając się na uwagach społeczności i zachowując hasło przewodnie serii GRID – „wyścigi są na pierwszym miejscu”, nowa gra będzie zawierać głębię, intensywność i ekscytację, gwarantowane wyłącznie przez wyścigi samochodowe.

 

Ścigając się u boku towarzysza, gracz musi wyprzedzić rywali i zaspokoić oczekiwania sponsorów w zaciekłych wyścigach, w których każde wyprzedzenie i każda pozycja w stawce się liczy. W ogromnym trybie kariery GRID Autosport, gracze będą się specjalizować w ulubionej dyscyplinie albo spróbują odnieść zwycięstwo we wszystkich. Będą mogli poczuć agresję sfory w serii samochodów turystycznych, dbać o zużycie opon i ścigać się nocą w zawodach wytrzymałości, ostrożnie prowadzić kruche bolidy, pokazać opanowanie w zawodach samochodów tuningowanych i popisywać się refleksem w wyścigach ulicznych. Każda niepowtarzalna kategoria zawiera serie przeznaczone dla różnych klas, w tym samochody turystyczne, hiper, GT, prototypy, bolidy jednomiejscowe, pojazdy  modyfikowane, samochody driftowe i wiele, wiele innych. GRID Autosport będzie wypełnione po brzegi zawartością – w grze dostępnych będzie ponad 100 tras w 22 niewiarygodnych lokacjach oraz najbardziej ekscytujące, współczesne i klasyczne samochody wyścigowe do zdobycia, zmodyfikowania i ulepszenia.

Styl i opcje dostępne w GRID Autosport zostały stworzone po konsultacjach ze społecznością GRID, zawodowymi kierowcami wyścigowymi i ekspertami z magazynu AUTOSPORT. Między innymi powraca widok z wnętrza samochodu i najbardziej realistyczny model prowadzenia pojazdu w historii serii GRID. Wyścigi dla wielu osób zostaną rozszerzone o RaceNet, darmowy, sieciowy portal społecznościowy Codemasters, liczący milion członków. Dzięki niemu, począwszy od premiery gry, co tydzień dodawane będą nowe wyzwania. Wprowadzone zostaną również zupełnie nowe kluby wyścigowe RaceNet, które będą rywalizowały z sobą przez sieć, w pojedynkach klanowych. Tryby imprezy, demolki i rywalizacji na dzielonym ekranie będą uzupełnieniem ogromnego trybu kariery oraz rozgrywek sieciowych.

Written By
More from Patryk

Wytwórnia Warner Bros pracuje nad dwiema nowymi grami na podstawie komiksów

Firma Warner Bros aktualnie pracuje nad dwiema nowymi grami w oparciu o...
Read More