GRID AUTOSPORT – NOWY FILM Z ROZGRYWKI ENDURANCE

GRID: Autosport to wyścigowa gra firmy Codemasters. W Polsce za dystrybucję odpowiada firma Cenega. Tytuł dostępny jest na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, w sieci zamieszczono nowy zwiastun.

W tym roku będzie sporo torów, w  wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!
W tym roku będzie sporo torów, w wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!

Kolejny ciekawy materiał z GRID: Autosport zamieszczono w sieci. Film pokazuje rozgrywkę z wyścigów długodystansowych w grze GRID Autosport. To zawody samochodowe, które trwają nawet do późnych godzin nocnych i wymagają od kierowców pełnego skupienia, ponieważ prowadzenie w nich po pierwszym zakręcie jeszcze nic nie znaczy. Wideo zawiera wypowiedzi prawdziwych kierowców, m.in. Matta Bella z zespołu United Autosports, Aleksandra Schjerpena z Century Motorsport i Rory’ego Butchera z Oman Racing Team / Motorbase Performance, którzy wyjaśniają, na czym polega fenomen tej dyscypliny i co stanowi klucz do sukcesu w tym sporcie: „Trzeba szybko jeździć, ale też szanować samochód, aby w ogóle dojechać do mety. Na długim dystansie liczy się regularność.”

W wyścigach endurance w GRID Autosport gracze muszą kontrolować stan opon i dobrze planować strategię jazdy, a także wykazać się umiejętnościami za kierownicą, cierpliwością i wyczuciem samochodu. Zużycie opon podczas hamowania i jazdy poza torem wpływa na przyczepność oraz osiągi. Gracze, którzy dbają o ogumienie, z biegiem czasu będą zyskiwać przewagę.

W trybie kariery wyścigi długodystansowe zyskują dodatkowy smaczek i dramatyzm, ponieważ odbywają się w nocy. Można też wybrać opcję pucharu dowolnego i dzięki temu ścigać się potężnymi maszynami dyscypliny endurance za dnia. Aby wiernie uchwycić atmosferę tych zmagań i przenieść ją w świat komputerowej rozgrywki tak dla jednego, jak i wielu graczy, firma Codemasters zasięgnęła opinii zawodowych kierowców oraz ekspertów magazynu Autosport.

Premiera GRID Autosport odbędzie się 27 czerwca w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ukaże się w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

Ogromny sukces Windows 10, system pobrało już 14 milionów użytkowników

Firma Microsoft może odbębnić sukces, bowiem Windows 10 spodobał się użytkownikom, których...
Read More