GRID Autosport – Limited Black Edition tylko w salonach Empik

GRID: Autosport trafi na rynek już pod koniec czerwca w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Możecie zaopatrzyć się w wersję kolekcjonerską tylko w salonach Empik. 

W tym roku będzie sporo torów, w  wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!
W tym roku będzie sporo torów, w wersji cyfrowej, po których będziemy mogli się ścigać!

Z przyjemnością informujemy, że w salonach Empik i na empik.com gra wyścigowa GRID Autosport będzie do nabycia także w limitowanej edycji „Black”. Wydanie będzie zawierać:

  • Samochód Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Black Series
  • 5 wyjątkowych białych malowań teamu Ravenwest
  • 20 dodatkowych wzorów malowań w grze sieciowej
  • 10 nowych sponsorów z własnymi celami

GRID Autosport to wszystko co najlepsze w zawodach samochodowych: zespoły rajdowe, rywale i wyścigi. Jako kierowca do wynajęcia w świecie zawodowego sportu motorowego, wyspecjalizuj się w swojej ulubionej dyscyplinie rajdowej albo opanuj je wszystkie. Wykaż się agresywną jazdą w trybie Touring Cars,  rozplanuj zmianę opon w trybie Endurance, udowodnij swoją precyzję jazdy w trybie Open-Wheelers, pochwal się umiejętnością panowania nad pojazdem w trybie Drift i reaguj „w locie” w ulicznych wyścigach. Każdy z tych trybów posiada niepowtarzalne właściwości dedykowane różnym klasom samochodów, w tym: GT, Prototypes, Lightweight, Super -Modified, Single- Seaters, Muscle Cars, Supercars, Hypercars i wiele innych. GRID Autosport zawiera ponad 100 tras w 22 niesamowitych lokalizacjach.

Written By
More from Patryk

Wspaniałe samochody na nowej galerii z gry Need for Speed

W sieci opublikowano nowe zdjęcia z gry Need for Speed od Ghost...
Read More