GRID: Autosport – festiwal motoryzacyjny na nowych materiałach wideo

GRID: Autosport po raz kolejny czaruje na nowych materiałach wideo. Gra została zaprezentowana podczas E3, rzućcie okiem na nowe nagrania.

GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.
GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.

W trakcie targów E3 firma Codemasters zaprezentowała bardzo ciekawy zwiastun promocyjny GRID: Autosport, który ujawnia zawartość zamówienia przedpremierowego. Poniżej możecie rzucić okiem na krótki, acz interesujący zwiastun, oraz dłuższy materiał wideo autorstwa Gamespot prezentujący rozgrywkę na jednym z torów dostępnych w grze. 

GRID Autosport pozwala rozegrać tryb kariery, w którym gracze wyspecjalizują się w ulubionej dyscyplinie lub zdominują wszystkie. Będzie można poczuć adrenalinę jazdy w tłoku podczas rywalizacji samochodów turystycznych oraz emocje nocnych wyścigów długodystansowych, pokazać precyzję kontroli nad pojazdem w zmaganiach open wheel i tuner, a także refleks w zawodach ulicznych. Każda wyjątkowa dyscyplina zawiera serie wyścigów zaprojektowanych dla odpowiednich samochodów, m.in. turystycznych, hipersamochodów, aut klasy GT i super modified, prototypów, jednomiejscowych, driftowych i wielu, wielu innych.

Premiera GRID Autosport odbędzie się 27 czerwca w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ukaże się w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

Zwiastun premierowy gry Assassin’s Creed Chronicles: China

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed Chronicles: China. Gra...
Read More