Granie na Xbox One lepsze z Windows 10, a gry z PC już wkrótce na konsoli Microsoftu?

Firma Microsoft przygotowała znakomity system operacyjny dla użytkowników komputerów PC. Windows 10 to również interesujące oprogramowanie dla właścicieli Xbox One, dlaczego?

Windows 10 udostępni możliwość streamintu gier z Xbox One na komputery PC. To funkcjonalność, która może autentycznie wpłynąć na popularność tego systemu i zainteresować nim nowych klientów. A co w przypadku odwrotnej zależności, czyli gier PC ma Xbox One?

Phil Spencer – szef Xboksa ujawnił, że firma Microsoft aktualnie pracuje nad stworzeniem zupełnie nowej funkcji. Specjaliści z Redmond aktualnie kombinują, w jaki sposób umożliwić na Xbox One granie za pomocą myszki i klawiatury z PC.

Jednym z najważniejszych problemów jest jednak jakość rozgrywki oraz animacji, aby taka rozrywka była jednak jakościowa.

Streaming gier na Xbox One oraz PC może być bardzo przydatny, ale raczej w sytuacjach, kiedy nie mamy dostępu do komputera bądź konsoli. Z pewnością granie w gry z PC na konsoli Microsoftu będzie ciekawostką, ale czy fani będą często korzystać z tej możliwości?

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/7/29/9061467/microsoft-windows-10-pc-game-streaming-to-xbox-one]

 

[interaction id=”55840e5d550b50ef3b367250″]

Written By
More from Patryk

Sony publikuje pierwsze raporty sprzedaży PlayStation 4 i Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall, startowy tytuł na PlayStation 4, sprzedał się w ilości...
Read More