Grand Theft Auto: Vice City odtworzone w Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najlepszych gier z tej serii w historii. Klimat lat 80 został odtworzony w grze GTA V i uwieczniony na screenach.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V to bardzo dopracowana, świetnie wyglądająca gra na długie godziny. Gracze bawią się w tym tytule na całego – tak w pojedynkę, jak również w trybach online. Są jeszcze tacy, którzy korzystają z dobrodziejstw GTA V, aby odtworzyć w tym świecie inne gry z tej serii.

Ambitni gracze przygotowali galerię screenów gry, która na myśl przywodzi jedną z najpopularniejszych odsłon tej niezwykle cenionej serii. Mowa oczywiście o świetnym GTA: Vice City, które pojawiło się jeszcze w erze PlayStation 2, ale również na komputerach osobistych oraz Xboksie.

Poniższa galeria screenów daje jasno do zrozumienia, jakiej odsłony pragną gracze w przyszłości. Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najwyżej ocenianych części cyklu – średnia na Metacritic to 94 punkty. Czy poniższe zdjęcia Wam przypadły do gustu, może rozbudzą pomysły w umysłach Rockstar?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/12/gta-5-vice-city-in-los-santos/]

Written By
More from Patryk

Biedronka zaskakuje świetną ofertą na PlayStation 4 z grami

Kolejna świetna promocja na PlayStation 4 w sieci sklepów Biedronka. Tym razem...
Read More