Grand Theft Auto V – zwiastun premierowy Xbox One i PlayStation 4

W sieci udostępniono zwiastun premierowy gry Grand Theft Auto V, która pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz w późniejszym okresie na komputerach osobistych.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Rockstar przygotowało efekciarski zwiastun Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra debiutuje na tych platformach na dniach, więc trzeba się do tego godnie przygotować od strony marketingowej.

Poniższy zwiastun został przygotowany w bardzo efekciarski sposób, pokazuje luźny klimat tej gry, poprawioną grafikę, otwarte, gorące miasto oraz kilku bohaterów. Trzeba przyznać, że całość prezentuje dosyć pozytywny poziom. Materiał trwa nieco ponad minutę.

Tym tytułem z pewnością warto się zainteresować, tym bardziej, jeżeli w przeszłości nie mieliście przyjemności grać w oryginał. Wersja na PlayStation 4 oraz Xbox One zawiera wiele usprawnień, pełną listę zmian możecie przeczytać pod tym adresem.

Grand Theft Auto V pojawi się również na komputerach osobistych już w przyszłym roku. Gra będzie obsługiwała grafikę 4k, więc wydaje się, że warto się nią zainteresować.

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta luty 2015

W sieci pojawiła się rozpiska oferty PlayStation Plus na miesiąc luty 2015....
Read More