Grand Theft Auto V z widokiem FPP?

Grand Theft Auto V otrzyma widok pierwszoosobowy w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Takie informacje mogliśmy przeczytać w ostatnim komunikacie na stronie oficjalnej Rockstar.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji na temat Grand Theft Auto V w wersji na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Na oficjalnej stronie producenta gry opublikowano bardzo ciekawy wpis, który natychmiastowo został usunięty przez administratorów. Co byście powiedzieli na tryb FPP?

Jako że w internecie informacje nie przepadają, toteż przygotowaliśmy dla Was krótką listę domniemanych zmian w reedycji Grand Theft Auto V:
  • zwiększone pole widzenia, więcej generowanych obiektów, zwierząt, samochodów, budynków w oddali, wszystko celem zwiększenia realizmu oprawy graficznej
  • zupełnie nowe zadania oraz zawartość przeznaczona dla GTA Online
  • Grand Theft Auto V otrzyma program ”Movie Editor” na komputerach osobistych, który umożliwi nam montowanie krótkich filmików na silniku gry
  • pełnoprawny widok z perspektywy pierwszej osoby, który debiutuje w serii Grand Theft Auto
  • animowane deski rozdzielcze, wnętrza samochodów oraz liczniki
  • widok z oczu bohatera pozwoli również na prowadzenie ostrzału
  • w trybie Story Mode autorzy przygotowali zestaw nowych easter eggów
  • nowe zwierzęta zamieszkujące obszar Los Santos
  • gracze przenoszący bohaterów z PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzymają nowe bronie oraz gadżety w GTA Online

Nadal czekamy na potwierdzenie tychże informacji przez samo Rockstar. Pamiętajcie że odświeżona wersja Grand Theft Auto V trafi na Xbox One, PlayStation 4 już 18 listopada tego roku. Właściciele komputerów osobistych będą musieli wstrzymać się z zakupem gry do przyszłego roku.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/09/22/gta-5-pc-ps4-xbox-one-first-person-mode/]

Widzieliście modyfikację GTA V w trybie FPP? Jak Wam się ten pomysł podoba?

Written By
More from Patryk

Nintendo wygrywa proces w sprawie patentów zastosowanych w konsoli 3DS

Firma Nintendo wygrywa proces sądowy o prawa intelektualne do patentów wykorzystywanych w...
Read More