Grand Theft Auto V wykorzysta w pełni możliwości komputerów osobistych, a co z konsolami ?

Grand Theft Auto V pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. W sieci pojawiły się informacje na temat możliwości gry Rockstar na komputerach osobistych.

Rockstar od wielu lat pracuje nad grami z serii Grand Theft Auto. Jest to ich najbardziej rozpoznawalna marka na całym świecie.
Rockstar od wielu lat pracuje nad grami z serii Grand Theft Auto. Jest to ich najbardziej rozpoznawalna marka na całym świecie.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat wersji Grand Theft Auto V na komputery osobiste oraz Xbox One i PlayStation 4. Na stronie Steam ujawniono, że gra w pełni wykorzysta moc drzemiącą w komputerach PC. Co więcej, ulepszenia są znaczne i dotyczą wyższej rozdzielczości, poziomu detali, natężenia ruchu ulicznego, dłuższego dystansu renderowania obiektów, zmian w sztucznej inteligencji, nowej fauny, wyglądu wody oraz efektów pogodowych i modelu zniszczeń. Wygląda więc na to, że wersja na komputery osobiste będzie bardzo dopracowana oraz bogata w nowe efekty.

Jeżeli mowa o konsolach, to Xbox One oraz PlayStation 4 otrzymają rozdzielczości 1080p oraz 30 klatek na sekundę. Producenci gry, a więc firma Rockstar, wspomina ponadto o zwiększeniu dystansu generowania środowiska gry (dystans elementów, które widzimy). Co więcej, warto tutaj wspomnieć o dużo większej ilości obiektów na ekranie, oraz poprawionych teksturach. Tytuł otrzyma również całkiem ciekawy edytor to tworzenia materiałów wideo na wszystkich nowych platformach.

Grand Theft Auto V w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, oraz komputery osobiste trafi do sprzedaży jeszcze tej jesieni. Musimy przygotować się na kolejne emocje w jakości ”next gen”.

Written By
More from Patryk

Atak hakerów na PlayStation Network

W sieci pojawiają się sensacyjne informacje na temat sieci PlayStation Network. Wiele...
Read More