Grand Theft Auto V wykorzysta funkcje Dualshocka 4

Grand Theft Auto V zadebiutowało na rynku we wrześniu zeszłego roku, lecz jej wersja na komputery osobiste i konsole ósmej generacji dostępna będzie za kilka dni. Do sieci trafiły informacje, że kontroler Dualshock 4 otrzyma specjalne funkcje.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V  to bez wątpienia jedna z najlepszych gier 2013 roku. Nic dziwnego, że firma Rockstar zdecydowała się na wydanie tej produkcji ponownie na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji. Szczególnie zadowoleni mogą być posiadacze PlayStation 4, bowiem do sieci trafił informacje, że  Grand Theft Auto V wykorzysta unikalne funkcje Dualshocka 4.

Twórcy informują, że szczególnie wykorzystany zostanie wbudowany głośniczek, poprzez którego usłyszymy m.in. głosy policjantów komunikujących się przez swoje radio, a także usłyszymy przez niego wszystkie rozmowy telefoniczne. Ponadto w  Grand Theft Auto V wykorzystany zostanie lightbar, który podczas pościgów ma pulsować na czerwono i niebiesko. Również panel dotykowy zostanie wykorzystany, ponieważ to za jego pomocą będziemy mogli zmieniać broń lub przełączać stację radiową. Trzeba przyznać, że twórcy wyczerpali chyba wszystkie możliwości Dualshocka 4.

 Grand Theft Auto V w wersji na konsole ósmej generacji zadebiutuje na rynku 18 listopada, natomiast na komputery osobiste gra trafi w styczniu.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/11/05/gta-5-exclusive-features-ps4-light-bar-touch-pad-speaker/]

Grand Theft Auto V w wersji FPP? Dlaczego nie!
Grand Theft Auto V w wersji FPP? Dlaczego nie!
More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze screeny z Metro Redux.

Metro Redux to pakiet postapokaliptycznych pierwszoosobowych gier akcji, które trafią na PlayStation...
Read More