Grand Theft Auto V w rękach 32,5 miliona graczy!

Take Two, wydawca serii Grand Theft Auto, opublikował raport z wynikami sprzedaży. Okazuje się, że piąta odsłona serii trafiła już do ponad 32 miliona graczy na całym świecie!

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Rockstar to zasłużona w branży firma, która raz na jakiś czas oddaje nam ogromną grę, w której zanurzamy się na dłuuugie godziny. Nie inaczej było w przypadku GTA V, które zostało okrzyknięte premierą roku, jeszcze przed autentycznym wylądowaniem na półkach sklepowych. Trzech bohaterów, cyfrowa wersja Los Angeles, Stany Zjednoczone pełne absurdów, trendów, mody, charakterystycznego przepychu i stylu życia. Grand Theft Auto V to gra ogromna, wprowadzająca szereg ciekawych elementów, ciekawy, przepełniony rozgrywką i ukrytymi elementami świat. Generalnie mamy tutaj do czynienia z produktem kompletnym, przepełnionym treścią, amerykańskim klimatem i dziesiątkami godzin wspaniałej rozrywki. W sieci opublikowane pierwsze, oficjalne dane na temat sprzedaży rzeczonej produkcji. Take Two, długoletni wydawca gry, napina mięśnie i dumnie unosi czoło – gra rozeszła się do klientów w ilości 32,5 miliona egzemplarzy.

Jest to znakomity wyniki i jeden z najlepszych w historii gier wideo. Statystycznie podobny wynik wykręciły takie gry jak Wii Sports, Minecraft, Tetris, oryginalna wersja Super Mario Bros, jak również Mario Kart Wii. W tak niedługim czasie od premiery gra Rockstar robi piorunujące wrażenie na analitykach branżowych. Nie było to zaskoczeniem, iż Grand Theft Auto V okrzyknięte zostało najlepiej sprzedającym się produktem w branży gier wideo roku 2013. Szpila trafiła do sprzedaży w październiku zeszłego roku, jak dotąd nie zapowiedziano edycji na komputery osobiste, która z pewnością podbije wyżej wspomniany wynik trzydziestu milionów sprzedanych egzemplarzy. 

dzięki [ videogamer ]

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 7 – zapowiedź na PlayStation Experience?

Gran Turismo 6 otrzymało specjalną nagrodę na PlayStation Awards z okazji 500...
Read More