Grand Theft Auto V – rozdzielczość 1080p i widok FPP

W sieci pojawił się kolejny filmik prezentujący rozgrywkę z Grand Theft Auto V. Tym razem studio Rockstar zaskoczyło wszystkich wprowadzając widok FPP.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Firma Rockstar ujawniła informacje na temat rozdzielczości Grand Theft Auto V na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra będzie działała w jakości 1080p oraz przy 30 klatkach na sekundę. W sieci ujawniono również nowy fragment rozgrywki wprowadzający widok FPP do rozgrywki.

Twórcy na swojej oficjalnej stronie udostępnili kilka ciekawych informacji na temat gry Grand Theft Auto V. Przede wszystkim rozwiązano ostatecznie spór dotyczący rozdzielczości w obu wersjach platformowych. Mowa oczywiście o konsolach stacjonarnych, gdzie tytuł będzie działał w jakości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Jeżeli chodzi o komputery osobiste, to Rockstar przygotowało dla nich wsparcie technologi 4K.

Poniższy materiał wideo wprowadza również zupełnie nowy system rozgrywki, bowiem twórcy postanowili oddać w ręce graczy pełnoprawny widok FPP. Zmusiło to producenta do wprowadzenia zupełnie nowych mechanizmów zabawy, systemu osłon,jak również mechaniki strzelania.

Grand Theft Auto V pojawi się na Xbox One i PlayStation 4 już 18 listopada. Właściciele PC będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem do dnia 27 stycznia.

[dzięki – http://www.rockstargames.com/newswire/article/52341/gtav-ign-delivers-new-details-first-person-experience]

Written By
More from Patryk

Nowe informacje na temat walki i świata gry Dragon Age: Inkwizycja

W sieci opublikowano nowe materiały wideo na temat rozgrywki w Dragon Age:...
Read More