Grand Theft Auto V – porównanie grafiki na PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci pojawiło się kolejne porównanie Grand Theft Auto V w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Filmik opublikowała ekipa Gamingbolt na serwisie YouTube.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Wszyscy lubią porównania graficzne gier wideo na konsolach nowej generacji. Filmiki tego typu dają szansę wglądu na to, jak konkretna pozycja prezentuje się na wybranych platformach. W sieci udostępniono filmik prezentujący Grand Theft Auto V w jakości 1080p na Xbox One oraz PlayStation 4.

Za poniższy materiał odpowiada redakcja Gamingbolt, która opublikowała na platformie YouTube filmik z fragmentami scenek przerywnikowych w Grand Theft Auto V. Nagranie pochodzi oczywiście z PlayStation 4 oraz Xbox One, edycje debiutują właśnie na półkach sklepowych w naszym kraju. Warto jest więc zaznajomić się z poniższym materiałem na chwilę przed zakupem.

Nie będzie powodów do kłótni oraz sprzeczek słownych właścicieli jednej, czy drugiej platformy. Gra wygląda podobnie na obu konsolach, na sprzęcie Sony oraz Microsoftu tytuł wygląda bardzo przekonująco, co może się podobać i zachęcać do zakupu gry.

Tytuł debiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One, wprowadza zupełnie nowe elementy otoczenia, takie jak większa ilość przechodniów, dzikie zwierzęta, więcej roślinności oraz rzeczywiście odwzorowaną wodę. Na komputerach osobistych gra pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Written By
More from Patryk

Bethesda prezentuje zasady walki w Battlecry

Firma Bethesda przygotowała nowy zwiastun swojej gry Battlecry. Tytuł zadebiutuje na komputerach...
Read More