Grand Theft Auto V – porównajmy grafikę PlayStation 3 z PlayStation 4

Grand Theft Auto V zostanie wydane pod koniec miesiąca na PlayStation 4. W sieci udostępniono nagranie wideo zestawiające wersję na PlayStation 3 właśnie z PlayStation 4.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V jest długo oczekiwaną produkcją na konsolach nowej generacji. Twórcy na dniach zszokowali wszystkich informacją na temat widoku FPP w najnowszej odsłonie serii, która zostanie wydana pod koniec miesiąca na PlayStation 4.

W sieci udostępniono również bardzo ciekawe nagranie wideo porównujące wersję oryginalną (PlayStation 3) z edycją na PlayStation 4.

Rockstar przygotowało się do odświeżania Grand Theft Auto V bardzo ambitnie. Gołym okiem widać na poniższym materiale różnice pomiędzy wybranymi wersjami. Gra na starszych platformach wyglądała nieźle, ale dopiero debiut na konsolach nowej generacji pozwoli cieszyć się tym tytułem w pełni. Twórcy zadbali o takie elementy otoczenia jak trawa, dzika zwierzyna, zwiększono również zasięg widzenia, natężenie przechodniów na ulicach.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że gra będzie działała w jakości 1080p oraz stabilnych 30 klatkach na sekundę. Wersja na PlayStation 4 obsłuży również dodatkowe funkcje kontrolera DualShock 4. No to czekamy!

Written By
More from Patryk

Gobliny vs Gnomy, czyli zapowiedziano dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment, w trakcie imprezy BlizzCon, zapowiedziała dodatek do karcianej gry...
Read More