Grand Theft Auto V- nowe screeny z wersji na komputery osobiste

Do sieci trafiły piękne screeny Grand Theft Auto V pochodzące z wersji na komputery osobiste, tytuł ten już niedługo trafi na popularne „blaszaki”.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Niedawno firma Rockstar poinformowała o kolejnym opóźnieniu premiery Grand Theft Auto V w wersji na komputery osobiste. Wczoraj natomiast trafiły do sieci świeże screeny, które powinny zainteresować graczy korzystających z PC, bowiem właśnie z tej platformy pochodzą poniższe screeny.

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że Grand Theft Auto V na „blaszakach” będzie cieszyć oko nawet najbardziej wymagających graczy. Widać, że firma Rockstar stara się, aby w dniu premiery gry w wersji na komputery osobiste wszystko było dopięto na ostatni guzik.

Nowa data premiery zaplanowana jest na 14 kwietnia. Warto wspomnieć, że wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe otrzymają 200 tysięcy dolarów, do wykorzystania w trybie wieloosobowym, czyli Grand Theft Auto Online.

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Batman: Arkham Knight- nowy gameplay, sporo akcji i Batmobil!

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More