Grand Theft Auto V nadal sprzedaje się dobrze

Kierownictwo Take-Two, wydawcy Grand Theft Auto V, ujawniło dane dotyczące sprzedaży gry. Tytuł sprzedał się w nakładzie 34 milionów egzemplarzy.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Dyrektor generalny firmy Take-Two, niejaki Strauss Zelnick ujawnił dane dotyczące sprzedaży Grand Theft Auto V na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł rozszedł się w nakładzie 34 milionów egzemplarzy. To świetny wynik, jeżeli mowa o grze tylko na dwie platformy i nieobecność na komputerach PC.

Firma oczywiście wiąże spore nadzieje z debiutem na PlayStation 4, Xbox One oraz wspomnianych pecetach. Już w przyszłym miesiącu Grand Theft Auto V będzie dostępne na tych platformach, co z pewnością podbije wynik sprzedażowy o kolejne miliony. Tytuł pojawi się na konsolach już 18 listopada, zaś właściciele komputerów PC będą zmuszeni poczekać do 27 stycznia.

Warto przypomnieć sam debiut rzeczonej gry studia Rockstar. Tytuł już przy debiucie był w stanie wygenerować przychód na poziomie 800 milionów dolarów. Co więcej, wciągu dwóch tygodni na półkach sklepowych pojawiło się aż 29 milionów egzemplarzy gry.

Edycja na konsolę PlayStation 4 będzie działała w jakości 1080p, gra otrzyma polonizację. Premiera już wkrótce, czekamy!

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/29/take-two-q2-fy15-profits-decline-but-thanks-to-gta-5-and-others-expectations-are-beat/]

Written By
More from Patryk

Titanfall – dodatek Expedition na nowym zwiastunie

Titanfall to gra akcji z gatunku MMO, która została wydana tylko na...
Read More