Grand Theft Auto V jesienią trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Znamy szczegóły nowej wersji gry!

Rockstar zapowiedziało, że Grand Theft Auto V trafi jesienią na konsole nowej generacji, oraz komputery osobiste. W trakcie targów E3 poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej wersji gry.

Grand Theft Auto V odniosło spory sukces na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Grand Theft Auto V odniosło spory sukces na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Podczas swojej konferencji prasowe firma Sony ogłosiła, że Grand Theft Auto V będzie dostępne na PlayStation 4. Niedługo potem autorzy gry, studio Rockstar opublikowało oficjalny zwiastun, który tylko potwierdził, że klasyk trafi jesienią również na komputery osobiste oraz Xbox One. Nowa wersja gry nie wprowadzi większych zmian do historii, ale czego możemy spodziewać się od technicznej strony gry?

Przede wszystkim nowe edycje gry będą działać w rozdzielczościach 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ponadto zostanie usprawnione generowanie środowiska gry, oznacza to, że zasięg naszego widzenie będzie o wiele większy. Co więcej, na ekranie w tym samym czasie będzie o wiele więcej elementów, ot chociażby samochodów czy przechodniów. Autorzy gry zapewniają, że podczas rozgrywki spotkamy nowe zwierzęta, pojazdy, uzbrojenie czy też usprawniony model zniszczeń.

W przypadku trybów wieloosobowych dostępna będzie cała udostępniona na ten moment zawartość. Co więcej, gracze będą mogli bez większych problemów przenieść swoje postępy z PlayStation 3 oraz Xboksa 360 na next geny. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o specjalnym oprogramowaniu, które pozwoli nam na tworzenie zaawansowanych materiałów filmowych.

[dzięki – Forbes]

Written By
More from Patryk

Gameplay oraz galeria z Episode Duscae, wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV

Square Enix publikuje kolejne materiały wideo z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV....
Read More