Grand Theft Auto V będzie działało w jakości 1080p na PlayStation 4

Oficjalny magazyn PlayStation zamieścił obszerny materiał na temat Grand Theft Auto V na PlayStation 4. Okazuje się, że studio Rockstar potwierdziło rozdzielczość 1080p na maszynce Sony.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V wykorzysta moc obliczeniową PlayStation 4, aby wyświetlać obraz w jakości 1080p. Gracze powinni więc być zadowoleni, bowiem wiadomość potwierdzają sami twórcy w postaci studia Rockstar.

W najnowszym magazynie PlayStation pojawił się obszerny materiał na temat gry Rockstar, która ma zadebiutować na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Tytuł nie będzie miał większych problemów z wyświetlaniem jakości Full High Definition na maszynce Sony. Redakcja Official PlayStation Magazine w technicznej ramce potwierdziła, że marka Grand Theft Auto definitywnie żegna się z jakością 720p.

”Rozdzielczość 1080p, zwiększone pole widzenia, zwiększony dystans generowania się obiektów, 100 nowych utworów muzycznych, dzikie zwierzęta, dopakowana wersja GTA Online, to tylko część atrakcji, które ograsz na maszynce Sony podpiętej do Twojego telewizora.” – Official PlayStation Magazine.

Grand Theft Auto V pojawi się na rynku już 18 listopada w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Nadal czekamy na konkretne informacje dotyczące edycji na Xbox One. Poniżej jeden z niewielu zwiastunów gry opublikowanych w sieci.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/27/gta-5-resolution-1080p-ps4-xbox-one-grand-theft-auto/]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Gears of War: Ultimate Edition na Xbox One

Do pierwszej części „Gears of War” podchodziłem dwa razy. I choć wszystkie...
Read More